Biznes Plus Logo Drewnex Recycling Plastics Przemysław Miśkiewicz i S-ka

Drewnex Recycling Plastics Przemysław Miśkiewicz i S-ka

Recykling odpadów i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Opis działalności

Od ponad 15 lat podstawowym profilem naszej działalności jest recykling i przetwórstwo tworzyw sztucznych. Kierując się ideą ciągłego doskonalenia oraz podnoszenia jakości naszych towarów i usług prowadzimy prężną działalność zorientowaną na sukces i zadowolenie klientów.

Naszą ofertę stanowi bogaty zestaw produktowo-usługowy. Skierowani w stronę najbardziej wymagających klientów uwzględniamy ich indywidualne potrzeby a gwarancją tego spełnienia jest kompetentny zespół fachowców.

Cechuje nas głęboka elastyczność działania oraz niezaspokojone pragnienie nowych wyzwań. Istotnymi atutami jest również profesjonalne i skuteczne doradztwo techniczne, dbałość o najwyższą jakość oraz ugruntowane przez lata doświadczenie.

Wdrożony i utrzymywany system ISO 9001:2008 ma być potwierdzeniem, iż dostarczanie wyrobów i usług jest dostosowane do rosnących i zmieniających się potrzeb klienta, a procesy zachodzące w naszej firmie przebiegają w sposób planowy i nadzorowany.

Właściwe pojęcie recyklingu” to główne przesłanie firmy. Które wspiera naszą markę i najtrafniej odzwierciedla charakter naszej działalności.