Firma ANNA powstała w 1995 roku. Prowadzi działalność w zakresie odzysku i recyklingu odpadów tworzyw sztucznych oraz produkcji wysokiej jakości regranulatów. W roku 2006 zakupiliśmy nową linie do granulacji odpadów tworzyw sztucznych dla ulepszenia jakości regranulatu, firmy EREMA o wydajności 500kg/h. Zainstalowana linia do granulacji wsparta jest uniwersalną kruszarką produkcji Weima 700kg/h.
Naszym partnerem jest: ReEko Organizacja Odzysku SA.
Celem firmy jest ciągłe dążenie do zaoferowania produktów o najwyższej klasie. Dlatego chętnie nawiązujemy stałe współprace.
Posiadamy uregulowany stan formalno-prawny w zakresie prowadzonej działalności tzn. pozwolenie na zbieranie, przetwarzanie i odzysk odpadów tworzyw sztucznych, (zgodnie z art. 28 ust.2 i ust.5 ustawy z dnia 27.IV.2001 o odpadach -Dz.U. Nr.62 poz.628).

Firma zakupiła linie do recyklingu odpadów tworzyw sztucznych z funduszu "UNIA DLA PRZEDSIĘBIORCZYCH".
Technologia wytwarzania regranulatu jest oryginalna ze względu na zastosowane rozwiązania techniczne i technologiczne, które podwyższają jakość granulatu, można go traktować jako pelnowartościowy produkt nadający się do przetwórstwa konwencjonalnymi technikami przetwórstwa (wtryskiwanie i wytłaczanie) - regranulat jest pozbawiony zanieczyszczeń mechanicznych, jak równiez wtrąceń gazów w postaci pęcherzy.
Przy produkcji regranulatów korzystamy z urządzeń najlepszych na świecie takich jak EREMA producent linii do granulacji oraz WEIMA producent urządzeń do rozdrabniania tworzyw sztucznych. Rozwiązania technologiczne EREMY wykorzystywane przez nas, zakładają zastosowanie nowoczesnych technologii istniejących i stosowanych na świecie krócej niz 3 lata. Produkty wytwarzane według tej technologii sa wyrobami nowoczesnymi o bardzo wysokim standardzie jakości.

Jesteśmy zainteresowani stałą wspólpracą, dostosujemy się do indywidualnych potrzeb klienta. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę, doradztwo techniczne, profesjonalne warunki sprzedaży dla stałych klientów.
Zapraszamy do wspólpracy!