Plastech
Angielska wersja językowa

Kruszarki do gruzu, betonu, cegły

Oferta nr: 61634

Oferta wygasła

Kontakt:
Użytkownik: phrix
Firma:
Imię i nazwisko: Sudnik
Telefon: +48 33 8442891
Napisz do mnie
Parametry oferty:
Cena: nie podano
Typ oferty: Sprzedam
Stan: Nowe
Rok produkcji: 2012
Kategorie: Maszyny i urządzenia / Maszyny do recyklingu / Młyny, kruszarki
 
KRUSZARKI MOBILNE - KRUSZARKA MOBILNA DCJ
       Oferta obejmuje szeroki wachlarz kruszarek mobilnych na podwoziu kołowym  lub gąsienicowym, wyposażonych w zależności od potrzeb w kruszarki stożkowe, szczękowe lub udarowe oraz częściowo ruchome urządzenia w sytemie kontenerowym lub umieszczonych na ruchomej konstrukcji nośnej.
 
    Jako przykład kruszarki mobilnej na ruchomym urządzeniu można przytoczyć;       Urządzenie z kruszarką szczękową z jedną podporą DCJ 900 x 600 na podwoziu gąsienicowym , wyposażone w lej wsypowy z hydraulicznie opuszczanymi ścianami bocznymi, wstrząsowy podajnik sortujący z regulowaną mocą oraz w parę przenośników taśmowych. Podwozie gąsienicowe napędzane jest parąrotacyjnych silników hydraulicznych i sterowany za pomocą zdalnego sterownika, którym można sterować także podajnik wstrząsowy. Na życzenie urządzenie może być wyposażone w urządzenie do gięcia armatur, magnetyczny separator przedmiotówżelaznych, spryskiwacza przeciwpyłowy i młot wyburzeniowy do rozbijania nadmiernych kawałków w otworze wlotowym kruszarki. Urządzenie napędzane jest przez silnik wysokoprężny z alternatorem.

 
       Urządzenie na podwoziu kołowym z kruszarką z dwiema podporami DCD 1000 x 700R, które zostało rozwiązane jako naczepa ciągnika samochodowego. Również posiada lej wsypowy z hydraulicznie opuszczanymi ścianami bocznymi, podajnik sortujący z możliwościąregulacji, przenośnik taśmowy, magnetyczny separator, a pod kruszarką znajduje sięurządzenie do gięcia armatur. Kruszarka napędzana jest przez silnik wysokoprężny,źródłem napięcia dla pozostałych urządzeń jest alternator. Urządzenia te mająszerokie zastosowanie do recyklingu materiałów budowlanych.

 
 
 
 
 
 
 

Biznes StartMaszyny do recyklingu - Sudnik Kazimierz

Maszyny do złomu i recyklingu

Inne oferty tej firmy:

Plastech nie odpowiada za treść oferty. Właścicielem oferty jest osoba zamieszczająca ogłoszenie.