TEMAT MIESIĄCA
Barwniki i dodatki do PTS

Kruszarki do gruzu, betonu, cegły

+dodaj do schowka Oferta nr: 61634
Drukuj

Oferta wygasła

Kontakt:

contact me

Użytkownik: phrix
Firma: Maszyny do recyklingu - Sudnik Kazimierz
Imię i nazwisko: Sudnik
Telefon: +48 33 8442891
Napisz do mnie
Parametry oferty:
Cena: nie podano
Typ oferty: Sprzedam
Stan: Nowe
Rok produkcji: 2012

 
KRUSZARKI MOBILNE - KRUSZARKA MOBILNA DCJ
       Oferta obejmuje szeroki wachlarz kruszarek mobilnych na podwoziu kołowym  lub gąsienicowym, wyposażonych w zależności od potrzeb w kruszarki stożkowe, szczękowe lub udarowe oraz częściowo ruchome urządzenia w sytemie kontenerowym lub umieszczonych na ruchomej konstrukcji nośnej.
 
    Jako przykład kruszarki mobilnej na ruchomym urządzeniu można przytoczyć;       Urządzenie z kruszarką szczękową z jedną podporą DCJ 900 x 600 na podwoziu gąsienicowym , wyposażone w lej wsypowy z hydraulicznie opuszczanymi ścianami bocznymi, wstrząsowy podajnik sortujący z regulowaną mocą oraz w parę przenośników taśmowych. Podwozie gąsienicowe napędzane jest parąrotacyjnych silników hydraulicznych i sterowany za pomocą zdalnego sterownika, którym można sterować także podajnik wstrząsowy. Na życzenie urządzenie może być wyposażone w urządzenie do gięcia armatur, magnetyczny separator przedmiotówżelaznych, spryskiwacza przeciwpyłowy i młot wyburzeniowy do rozbijania nadmiernych kawałków w otworze wlotowym kruszarki. Urządzenie napędzane jest przez silnik wysokoprężny z alternatorem.

 
       Urządzenie na podwoziu kołowym z kruszarką z dwiema podporami DCD 1000 x 700R, które zostało rozwiązane jako naczepa ciągnika samochodowego. Również posiada lej wsypowy z hydraulicznie opuszczanymi ścianami bocznymi, podajnik sortujący z możliwościąregulacji, przenośnik taśmowy, magnetyczny separator, a pod kruszarką znajduje sięurządzenie do gięcia armatur. Kruszarka napędzana jest przez silnik wysokoprężny,źródłem napięcia dla pozostałych urządzeń jest alternator. Urządzenia te mająszerokie zastosowanie do recyklingu materiałów budowlanych.

 
 
 
 
 
 
 
Maszyny do recyklingu - Sudnik Kazimierz

Maszyny do złomu i recyklingu

Biznes StartPlastech nie odpowiada za treść oferty. Właścicielem oferty jest osoba zamieszczająca ogłoszenie.