Polipropylen (PP) - wiadomości w Plastech

Informacje z branży o tematyce: Polipropylen (PP)

   

Folia PP-LLDPE dla branży napojów

Folia PP-LLDPE dla branży napojów Spółka SABIC rozszerzyła swoją ofertę o materiał PP-LLDPE do produkcji folii stretch.

Popyt na poliolefiny w Chinach wciąż rośnie

Popyt na poliolefiny w Chinach wciąż rośnie Jedną z metod zaspokojenia wciąż rosnącego popytu na tworzywa ma być rozwój technologii CTO i PDH.

Brak chętnych na akcje producenta tkanin PP

Brak chętnych na akcje producenta tkanin PP Ze względu na brak zgłoszeń zaplanowana na poniedziałek aukcja pakietu akcji spółki Stradom została odwołana.

Rynek polipropylenu w Indiach

Rynek polipropylenu w Indiach W 2017 roku zdolności produkcyjne indyjskich producentów polipropylenu przekroczą 5,1 mln ton rocznie.

Oferta BOPS bogatsza o polipropylen Moplen RP2473

Oferta BOPS bogatsza o polipropylen Moplen RP2473 Tworzywo przeznaczone jest m.in. do wytwarzania cienkościennych opakowań do przechowywania produktów żywnościowych.

MSP sprzeda akcje spółki Stradom

MSP sprzeda akcje spółki Stradom Przedmiotem sprzedaży są akcje stanowiące jedną czwartą kapitału zakładowego producenta tkanin i przędz polipropylenowych.

Wzrost produkcji polipropylenu w Rosji

Wzrost produkcji polipropylenu w Rosji Wzrost mocy produkcyjnych istniejących instalacji i budowa nowych zakładów spowodowały 23-procentowy wzrost produkcji polipropylenu w 2013 roku.

Kolejny milion ton polipropylenu z Czech

Kolejny milion ton polipropylenu z Czech Należąca do Grupy Orlen spółka Unipetrol RPA wyprodukowała w końcu listopada pięciomilionową tonę tworzywa.

Niemieckie firmy z nagrodą za nowe zastosowanie EPP w autach

Niemieckie firmy z nagrodą za nowe zastosowanie EPP w autach Użycie pianki polipropylenowej Neopolen BASF w konsoli centralnej samochodów BMW zostało nagrodzone w konkursie stowarzyszenia SPE.

Nowy gatunek polipropylenu w ofercie BOPS

Nowy gatunek polipropylenu w ofercie BOPS Polipropylen randomiczny Moplen RP2802 charakteryzuje się wysoką płynnością i dużą przezroczystością.