Doradca techniczno-handlowy
Praca

Anonymous
16 mar 2016, 13:02

Poszukuje osoby do pracy na stanowisko doradcy techniczno-handlowego w firmie z branży dystrybucji maszyn do obróbki tworzyw sztucznych. Stanowisko to obejmuje regiony Podkarpacki/Lubelski/Świętkorzyski, ale takż poszukujemy kogoś na to stanowisko do woj. pomorskiego i woj. wielkopolskiego. 
W swoim zapleczu posiadają kilka mocnych marek z zakresu produkcji tych maszyn i urządzeń, dodatkowo posiadają własne ogromne zaplecze logistyczne. Plusem tej firmy jest dysponowanie własnym laboratorium, w którym mogą opracowywać swoje własne innowacyjne rozwiązania technologiczne. 

Firma zajmuje się dystrybucją i dostarczaniem maszyn takich jak: wtryskarki kolanowe, dwupłytowe, elektryczne, hybrydowe i do wtrysku wielokomponentowego, osprzęt peryferyjny, manipulatory, przenośniki taśmowe. Każda z maszyn jest dopasowywana do indywidualnych oczekiwań Klientów. Dodatkowo firma ta świadczy usługi serwisowe, wynajem maszyn, dopasowany do indywidualnych potrzeb produkcji. 

Dlatego poszukujemy na to stanowisko osoby, która zna pracę z tymi maszynami, będzie potrafiła porozmawiać z Klientem Biznesowym o maszynach, dopasować je do jego potrzeb i będzie jego potrzeby rozumiała. Docelowo rozmawia się z małymi lub średnimi firmami, czyli kontakt jest tutaj na zasadzie Doradca techniczny - Prezes. 

Firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie (ok. 3000 netto, plus premia sprzedażowa 200%). Zapewnione są również narzędzia potrzebne do pracy, takie jak samochód, laptop i telefon.  Oczywiście przewidywane są różnego typu szkolenia. Firma cieszy się stałością zatrudnienia - pracownicy pracują po 8-10 lat. Odpowiedz Nowy temat

Forum

Uzialas

Tworzywo - poliketon 2018-05-15

Recykling_tworzyw

Szukam Inwestora - Recykling Tworzyw Sztucznych 2018-05-12

Pawel11

Mobilny pochłaniacz oparów podczas przetrysku 2018-05-08

Zaptech16

PC ABS i HIPS 2018-05-08

Ramones

Własna firma produkcyjna 2018-04-30