Dr Zysk wita wszystkich projektantów i przedsiębiorców
Oferty

17 cze 2010, 12:42 Dr_zysk

Witam!
Nazywam się Doktor Zysk i jestem wirtualnym przewodnikiem po najnowszych programie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego o nazwie "Zaprojektuj Swój Zysk". Celem projektu jest dostarczenie specjalistycznej wiedzy z zakresu tworzenia i zarządzania produktem wzorniczym. Więcej na:
www.zsz.com.pl

30 cze 2010, 17:30 Dr_zysk

Od 1 lipca do 31 sierpnia zawieszamy naszą działalność w social media. W drugiej połowie roku ruszy m.in. kolejna edycja warsztatów, dlatego warto na bieżąco śledzić aktualności zamieszczane na oficjalnej stronie programu: www.zsz.com.pl Życzymy wszystkim udanych wakacji i do zobaczenia we wrześniu!

1 wrz 2010, 12:51 Dr_zysk

Witamy po wakacyjnej przerwie, podczas której przygotowaliśmy nowy zastrzyk wiedzy dotyczącej
innowacyjnego wzornictwa. Od września będziecie mogli m.in. przyjmować kolejne dawki warsztatów dla przedsiębiorców. Niebawem ruszą również warsztaty e-learningowe.
Więcej na://www.zsz.com.pl/Warsztaty/Strony/default.aspx

Rachela

8 wrz 2010, 14:57 Dr_zysk

Wyczerpuje się limit miejsc na bezpłatne szkolenia dla menedżerów zaangażowanych w proces rozwoju nowego produktu oraz dla kadry kierowniczej przedsiębiorstw, chcącej zwiększyć konkurencyjność firm dzięki wzornictwu.

Warsztaty ZSZ "Proces rozwoju nowego produktu wzorniczego" odbędą się już w dniach 13-14 września w siedzibie IWP w Warszawie. Z kolei 23 września rozpoczną się warsztaty "Zarządzanie projektem wzorniczym".

Dlaczego warto?

Małym, średnim i dużym przedsiębiorstwom w Polsce udział w szkoleniach
projektu umożliwi podniesienie poziomu wiedzy z zakresu:

·Wzornictwa jako narzędzia konkurencyjności, innowacji i podnoszenia
zyskowności firm
·Metod wprowadzania na rynek nowych wzorniczo produktów
·Metod współpracy z projektantami.

Ponadto, każdy uczestnik szkolenia otrzyma bezpłatnie podręcznik „Design Management. Zarządzanie wzornictwem” z zakresu metodologii zarządzania procesem wdrażania nowych produktów opartych o wzornictwo.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o jak najszybszą rejestrację na portalu ZSZ: http://www.zsz.com.pl/Warsztaty/Strony/dla-przedsiebiorcow.aspx

10 wrz 2010, 10:53 Marianna

Popieram inicjatywę. Z doświadczenia wiem, że współpraca w interdyscyplinarnych zespołach bywa ciężka. Każdy chce przeforsować to na czym zna się najlepiej i czasem ciężko jest uwzględnić opinię kogoś kto patrzy na problem z innej perspektywy. Czy warsztaty skierowane są tylko do
przedsiębiorców i menadżerów?

24 wrz 2010, 20:04 Dr_zysk

Marianno!

Jednym z naszych priorytetów jest własnie ułatwienie komunikacji w zespołach projektowych złożonych z projektantów i przedsiębiorców!

Warsztaty ZSZ skierowane są również do projektantów. Naszym zadaniem jest dostarczenie wiedzy, która w trakcie projektowania nowego produktu pomoże im łączyć walory estetyczne z możliwościami technicznymi, które są tak istotne w późniejszym procesie produkcji.

W chwili obecnej znamy już wszystkie daty warsztatów dla przedsiębiorców do końca 2010 roku. Indywidualne szkolenia dla projektantów planowane są na rok 2011. Tymczasem w dniach 27-29.10.2010 w warszawskim hotelu Mercure Fryderyk Chopin planowane są warsztaty łączone dla projektantów i przedsiębiorców.

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami na:

http://www.zsz.com.pl/Warsztaty/Strony/warsztaty-wspolne.aspxOdpowiedz Nowy temat