Oferta pracy Inżynier Procesu Lakierowania Gorzów wlkp
Praca

23 wrz 2011, 11:29 Mrmyownstuff

Reprezentuję firme doradztwa personalnego HAYS Poland. w chwili obecnej dla naszego klienta- międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Inżyniera procesu ds. lakierowania

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie i realizację procesu lakierowania natryskowego, w celu osiągnięcia założonej efektywności kosztowej i operacyjnej, aktualizację i wdrażanie standardów obsługi urządzeń do produkcji, zapewnienie odpowiedniego poziomu procesu przepływu pracy oraz dbanie o wysoki standard ustalonych systemów jakości i procedur.

Idealny kandydat na to stanowisko pracy posiada wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria materiałowa, technologia chemiczna, inżynieria produkcji lub automatyka i robotyka), minimum dwuletnie doświadczenie w zakresie technologii lakierowania metodą natryskową w branży produkcyjnej oraz dobrą znajomość obsługi programu CAD. Cechuję się wysokimi umiejętnościami komunikacyjnymi oraz dobrą znajomością języka angielskiego.

Nasz klient oferuje stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie.

Osoby zainteresowane projektem proszę o kontakt na wortalu bądź na kowalski@hays.pl lub nr tel: 71 347 9987Odpowiedz Nowy temat