Oferuję tłumaczenia wyników lekarskich i historii chorób
Oferty

13 cze 2016, 8:20 Kamila123

Kliencie , jeśli zależy Ci na rzetelnym przekładzie dokumentacji medycznej, którą chcesz przedstawić u lekarza zapraszam do skorzystania z mojej wiedzy i doświadczenia. Jestem doktorem filologii germańskiej. Mam wieloletnie doświadczenie w zakresie tłumaczeń medycznych z języka niemieckiego i na język niemiecki. Przez te lata przetłumaczyłam setki dokumentów medycznych, z którymi moi dotychczasowi Klienci wyjeżdżali na leczenie lub konsultację do Niemiec lub Szwajcarii. Gwarantuję przekłady na najwyższym poziomie. Kliencie pamiętaj, aby zlecać tłumaczenie osobie z doświadczeniem. Wystawiam faktury i paragony co świadczy, że jestem zawodowym tłumaczem.


Zlecenia do darmowej wyceny przyjmuję w formacie: doc,docx,pdf, a także skanów dobrej jakości. Dzięki Internetowi obsługuję Klientów z całej Polski, pozwala to Państwu zaoszczędzić czas i umożliwia szybki przepływ informacji. Jestem do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.


Oferuję tłumaczenia medyczne w zakresie:


- Onkologii (wyniki badań: tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny,scyntygrafia, badanie histopatologiczne PET),

- Ortopedia (tomografia komputerowa , raporty z zabiegów, artykuły naukowe, kosztorysy leczenia, opisy zdjęć rentgenowskich),

- Ginekologia karty ciąży, USG, wyniki badań krwi, kolposkopia,

- Chirurgia sprawozdania z zabiegów operacyjnych, opisy zdjęć rentgenowskich.

- Neurologia,

- artykuły naukowe.


Zapraszam,

dr Kamila Ścisłowicz

tel.502 914 229Odpowiedz Nowy temat