Opakowania firmy Neopak
Oferty

12 paź 2012, 17:35 Vicky0019

Witajcie, Mam takie pytanie - szukam firmy do stałej współpracy z zakresu dostarczania mi opakowań głównie kartony i koperty bąbelkowe. Słyszałam, że godna uwagi jest firma NEOPAK z Warszawy http://www.neopak.pl/ - atrakcyjne ceny, szybka dostawa, dobra jakość. Polecało mi tę firmę już kilka osób. Czy ktoś z was może wyrazić opinię lub podać inne firmy godne uwagi jeżeli chodzi o opakowania? Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

30 paź 2012, 18:39 Specjalna009

Ja polecam firmę Neopak - kupuję u nich od dwóch lat i nie było jeszcze żadnych problemów.

Radegunda

31 paź 2012, 9:45 Plastico

Ostatnio pewna pani z agencji pozycjonowania stron i marketingu eciepecie próbowała mnie oświecić świetną propozycją tzw internetowego marketingu szeptanego (jakoś to tak nazwała) .Wygląda to tak,że na forach branżowych rejestruje się konta ,klony i one niby dyskutują ,zachwalają jakąś firmę ,niby szukają czegoś ale już same podpowiadają użytkownikom rozwiązanie etc. Na moje pytanie czy uważa ,że na forach siedzą idioci ,którzy nie potrafią odróżnić spamu i ordynarnie wciskanego kitu odpowiedziała ,że trzeba w to wierzyć
:b
Jakoś pozostanę sceptyczny . Pozdrawiam i miłego dzionka Koleżanki i Koledzy.

31 paź 2012, 23:16 Profigips

Odebrałem te posty w identyczny sposób...

1 lis 2012, 20:41 Ramones

hehhee na jej miejsce przyjda nowe--spoko :D :D :D :D :D

13 lis 2012, 8:06 Gagatek

Przyznam, że swojego czasu poszukując opinii o firmie Neopak odnalazłam nadmiernie pochlebne i podejrzane informacje. Nie jestem specjalistą, ale jednorazowo potrzebowałam większej ilości kartonów (do przeprowadzki). Skusiłam się na wyroby firmy Neopak i zapewniam, że nawet jeśli na forach pojawia się wyżej wspomniany "spam" to jak najbardziej oddaje on rzeczywistość.
Osobiście byłam bardzo zadowolona z kartonów. Okazały się wytrzymałe na uszkodzenia, z wygodnymi zamknięciami, a co więcej firma oferuje duży wybór kształtów i rozmiarów.
Nie zawahałabym się skorzystać z usług firmy przy kolejnej przeprowadzce.

13 lis 2012, 8:08 Gagatek

Dodam jeszcze link, o które kartony chodziło mi w mojej wypowiedzi
http://www.neopak.pl/kartony-pudelka/do-przeprowadzek/karton-przeprowadzkowy-550x300x400

13 lis 2012, 23:35 Profigips

Gagatek
Rozumiem, że przez czysty przypadek trafiłeś/aś na post zamieszczony powyżej, po czym postanowiłeś/aś się zarejestrować i opowiedzieć nam o swojej przygodzie z firmą Neopak?...
Wszyscy rozumiemy, że czasy są trudne, jednakże żenująca forma autoreklamy na pewno nie jest skutecznym sposobem walki o klienta.
To oczywiście tylko i wyłącznie moje subiektywne spostrzeżenia.

14 lis 2012, 19:22 Iebm

VICKY 0019 w innym poście na forum otwarcie reklamuje NEOPAK . Nic złego w samej reklamie , ale tak tak głupio sie dekonspirowac :)

16 lis 2012, 20:41 Ramones

:D :D :D :D :D :D
ale jaja !! :D :D :D :D :DOdpowiedz Nowy temat