Poszukuje płynności finansowej.
Oferty

6 wrz 2011, 15:38 Marta_factor

Masz problem z płynnością finansową? Twoi odbiorcy żadają dłuższych terminów płatnośći, a Ty nie masz środków na pokrycie bierzących kosztów? Próbowałeś uzyskać kredyt w banku, ale odprawiono Cię z „kwitkiem”? -- jest na to rada!
W takiej sytuacji, doskonałym rozwiązaniem jest faktoring. Firma faktoringowa skupuje wystawione przez Twoją firmę faktury i w zamian przelewa ,w ciągu 48h, do 90% zaliczki od ich wartości. Dzięki temu możesz dysponować środkami finansowymi i cieszyć się spokojnym snem, bo od teraz to faktor będzie sprawować kontrolę nad niezapłaconymi fakturami. Firma faktoringowa przejmie na siebie obowiązek prowadzenia księgowości dłużników i obsługę wierzytelności. Będziesz na bieżąco otrzymywać informacje o stanie niezapłaconych wierzytelności i dodatkowo obniżysz własne koszty poprzez ograniczenie personelu administracyjnego.
W momencie kiedy faktura zostanie zapłacona w całości przez Twojego dłużnika – nastąpi przelew reszty jej wartości (nie ujętej wcześniej w zaliczce).
Korzystając z faktoringu możesz stać się bardziej konkurencyjny, poprzez wydłużenie terminów płatności swoim odbiorcom, a także zmniejszyć ryzyko przy zawieraniu nowych kontraktów handlowych – faktor sprawdzi dla Ciebie wiarygodność Twojego nowego partera biznesowego.
Jeśli chcesz dowiedzieć się wiecej na temat faktorinu – nie wahaj się skontaktować ze mna:
marta.factor@wp.pl

Pozdrawiam
Marta
PS. Kto pyta – nie błądzi i wie więcej ;-)Odpowiedz Nowy temat