Poszukujemy Firm - produkcja plastikowych akcesoriów
Poszukiwania

29 paź 2008, 19:02 joan28

Witam Państwa serdecznie,

Jesteśmy firmą produkującą instrumenty muzyczne - do naszej produkcji używamy plastikowych akcesoriów - poszukujemy polskich podwykonawców plastikowych form, plastikowych akcesoriów montażowych - niewielkiej wielkości przedmioty takie jak zaciski, uchwyty, zaczepy itp. Ponieważ sprowadzanie ich z Danii czy z Niemiec jest zbyt czasochłonne i kosztowne, poszukujemy rodzimych wykonawców.
Wychodzimy również z założenia że produkując i kupując produkty w Polsce - dajemy pracę.

Pozdrawiam i serdecznie zapraszam do współpracy,

Prosimy o kontakt rzetelnych Przedsiębiorców, których atutem jest terminowość i solidność.

Z poważaniem

Joanna Mocek

3 lis 2008, 22:16 ptas2ek

Witam! Proszę określić jakie potrzeby ilościowe byłyby do uwzględnienia przy uruchomieniu produkcji tych elmentów?
Jeśli możliwe proszę o przesłanie rysunków lub wzorów w celu określenia możliwości technicznych i kalkulacji. Wzory detali mogą być używane lub uszkodzone.
Kontakt: kulman1@wp.pl
Pozdrawiam

20 lip 2012, 8:57 Opakowaniakk

Zalety palet tekturowych:
paleta jest lekka, łatwa w manewrowaniu ok.2,5 kg dla rozmiaru 1200x800, jednocześnie palety tekturowe ograniczają ciężar całkowity ładunku,idealnie nadają się do transportu lotniczego i morskiego, do wszelkiego typu wysyłek eksportowych, palety tekturowe nie wymagają specjalnej certyfikacji (impregnowania) (wysyłki do USA, Kanady, Chin, Australii),w pakowaniu mebli gdzie nie ma zwrotu palet w budownictwie dla hurtowni , ograniczają koszty logistyczne dzięki obniżeniu wagi całkowitej ładunku oraz eliminując potrzebę wymiany palet,przy przesyłkach kurierskich,palety tekturowe łączą w sobie lekkość i wytrzymałość - max. obciążenie może wynieść nawet 1000 kg,wysoki standart higieniczny (nie sprzyjają rozwojowi grzybów), możliwość składowania na regałach,czyste i suche, 100% recykling,oszczędność miejsca w transporcie - wielkość palety dopasowana jest do przewożonych ładunków,brak stretchowania dolu palety nie potrzebna jest przekladka tekturowa,

Radowit

20 lip 2012, 15:56 Technikplast

Proszę o kontakt :
697057132

20 lip 2012, 17:26 Majchrzakjakub

Proszę o kontakt :

WAMA PLAST
www.wamaplast.com.pl
Jakub Majchrzak
+48 501-793-461Odpowiedz Nowy temat