Potęga logicznego myślenia
Hyde Park

6 cze 2014, 18:13 Iebm

Jako notoryczny uczestnik kursów dla punktowych rekordzistów- kierowców zostałem porażony opinią wysokiej rangi funkcjonariusza policji drogowej. Ów żyjący z naszych podatków urzędnik rozpłynął się z miłości do nowycg , wielogłowicowych radaów , które mogą łapać jednocześnie 7 takich zbrodniarzy jak ja . Gdy zapytano go ile dziur w polskich beznadziejnych drogach można by załatać za wartość tego cacuszka , usłyszeliśmy szczera i rozbrajająca odpowiedź : na drogach o fatalnym stanie nawierzchni statystycznie jest najmniej wypadków , a co za tym idzie on osobiście jest przeciwny wszelkim remontom dróg . Oszołomiony doszedłem po kilku godzinach do siebie i po namyśle napisałem petycje do Premiera z prośbą o wprowadzenie ustawy zabraniającej używania w Polsce wszelkich pojazdów z silnikami spalinowymi - poza radiowozami oczywiście , oraz zakaz remontów wszelkiego typu dróg w Polsce łącznie z oddechowymi . Tymi prostymi słowy przyczynię się do spadku wypadków drogowych w naszym kraju oraz znacznej oszczędności w budżecie . Panu oficerowi życze zakupów radarów 100-głowicowych

7 cze 2014, 0:12 Ramones

Czemu jeszcze nikt tego nie chce zrozumiec ze nasze panstwo Polska w ktorym zyjemy --jest panstwem kar !!
Policja juz chce do absurdu ustanawiac kary -za przekroczenie 50km dopusczalnej granicy chce odbierac prawko czy cos w tym rodzaju .Kary zaczynaja przeganiac kary juz te debile nie wiedza sami jak tu kara poganiac kare !!
Mam tylko proste pytanie --a co z tymi co przez5,10 20 lat nie maja wypadku ,mandatu !!
No jaka dla nich nagroda skoro przeszli przez takie sito kar :))
Nie przewidziano nagrod dla dobrych kierowcow --jezdzisz 20 lat bez wypadku-noga ci sie podwinie --jestes piratem drogowym i potencjalnym morderca :))
To Jest Polska --zajebiste Panstwo KAR w kazdym wzgledzie i instytucji a ci co sa przy wladzy mysla jak system KAR jeszcze usprawnic !!Modla sie do Boga i oczekuja oswiecenia jak by tu jeszcze "szaraczka" wydoic !!Niech ktos mi powie --czemu system kar osiagnol juz absurd -a system nagrod nawet nie ruszyl z miejsca !! :D

Racigniew

17 lis 2014, 15:25 Gof_fer

no niestety tak to działa ze zanim cos się poprawi to frakcje rządzące musza prztyulić kasę do portfela a dopiero potem zacznie się naprawianie i modern izowanie a na to i tak juz czsu nie bedzie ;)

6 lut 2015, 15:04 Eurol45

Kierowcy mają za zadanie utrzymywać budżet po prostuOdpowiedz Nowy temat