Punta - Narzędzia do obróbki drewna
Oferty

21 lip 2012, 15:37 Grzegorz88

Firma PUNTA oferuje szeroki wachlarz narzędzi do obróbki drewna, materiałów drewnopochodnych i tworzyw sztucznych pochodzących od renomowanych producentów europejskich. Współpraca z firmą PUNTA to doskonałe rozwiązanie, dla kompleksowego wyposażania warsztatu stolarskiego w narzędzia do maszyn klasycznych oraz maszyn CNC. Profesjonalny zestaw pozwoli podnieść jakość Państwa pracy na zdecydowanie wyższy poziom. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy PUNTA i szeroką gamą maszyn do obróbki drewna oraz niezawodnych akcesoriów.
W Naszej Bogatej ofercie znajdziecie Państwo m.in.:
- Maszyny stolarskie,
- Frezy spiralne,
- Piły do drewna,
- Frezy trzpieniowe,
- Wiertła do drewna,
- Akcesoria CNC,
-Uchwyty CNC,
- Głowice do drewna,
- Noże wymienne
- Narzędzia diamentowe do CNC
Szczegółowy opis z całą pewnością pozwoli Państwu wybrać najlepszą maszynę stolarską i pasujące do niej narzędzia stolarskie.
Podejmujemy się również dostarczenia nietypowych narzędzi na specjalne zamówienie klienta tj. wiertła dwustopniowe, frezy diamentowe profilowe, głowice profilowe do strugarek.
Wierzymy, że znajdą Państwo w naszej ofercie interesujące propozycje, które spełnią Państwa oczekiwania zarówno pod względem jakościowym jak i cenowym. Naszym pragnieniem jest bieżący kontakt z klientem, dlatego będziemy wdzięczni za wszelkie opinie i komentarze. W przypadku chęci podzielenia się uwagami dotyczącymi eksploatacji naszych narzędzi prosimy o kontakt z biurem.

Drodzy Klienci, specjalnie dla WAS przygotowaliśmy program Lojalnościowy !

Tylko u NAS za każde 100 złotych wydane w naszym sklepie otrzymasz 1 punkt o wartości 3 złotych!
Serdecznie Zapraszamy !
www.punta.com.plOdpowiedz Nowy temat