Purmal Materiały budowlane i instalacyjne
Oferty

8 kwi 2012, 10:12 Grzegorz88

PURMAL jest przedsiębiorstwem rodzinnym i istnieje już od kwietnia 1999 roku. Obecnie domeną działalności firmy jest sprzedaż hurtowa i detaliczna artykuły budowlane oraz instalacyjnych. Firma realizuje proces kompleksowej obsługi klienta, rozpoczynający się doradztwem, pomocą w pozyskaniu kredytu i kończący się dostawą na czas.

Firma PURMAL Zdzisław Maliszewski została założona w kwietniu 1999 roku jako przedsiębiorstwo świadczące usługi dla rolnictwa. W okresie 10 lat następował rozwój firmy i w kwietniu 2008 roku rozszerzyliśmy działalność o branżę budowlaną.
Obecnie domeną działalności firmy jest sprzedaż materiałów budowlanych oraz instalacyjnych. Chcemy sprostać wyzwaniu jakim jest sprzedaż przez internet. Jest to motywacja do dalszego działania w służbie dla klientów. Korzystamy z najnowocześniejszych materiałów i technologii obecnych na światowym rynku producentów materiałów budowlanych i wykończeniowych.
Specjalnie dla Państwa przeprowadzamy szczegółowe konsultacje techniczne i finansowe, polecamy sprawdzonych wykonawców oraz zapewniamy kompleksową dostawę materiałów budowlanych i wykończeniowych.
Jeżeli w naszym sklepie internetowym nie ma poszukiwanego przez Państwa wyrobu, to nie znaczy, że nie można go u nas kupić. Prosimy o przesłanie zapytania e-mailem lub skontaktowanie się przez telefon, a my postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć podając cenę oraz termin ewentualnej realizacji.

Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie oraz wymagania. Nasi fachowcy, aby Państwu doradzić, czekają zarówno pod telefonem, jak i w naszej siedzibie.
Zapraszamy na zakupy !
http://www.purmal.plOdpowiedz Nowy temat

Forum

Uzialas

Tworzywo - poliketon 2018-05-15

Recykling_tworzyw

Szukam Inwestora - Recykling Tworzyw Sztucznych 2018-05-12

Pawel11

Mobilny pochłaniacz oparów podczas przetrysku 2018-05-08

Zaptech16

PC ABS i HIPS 2018-05-08

Ramones

Własna firma produkcyjna 2018-04-30