Specjalista ds. narzędzi i części zamiennych
Praca

Anonymous
2 wrz 2015, 9:28 *.214.137.234

Wyser to międzynarodowa firma produkcyjna. Dla naszego Klienta - firmy z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych - poszukujemy osoby na nowo utworzone stanowisko. Będzie to samodzielna funkcja dotycząca współpracy z działem UR w kontekście odpowiedzialności za współpracę z dostawcami.

Zadania
współpraca z dostawcami: części zamiennych, narzędzi oprzyrządowania, maszyn, chemii przemysłowej; pełna odpowiedzialność za wsparcie technicznego działu wtrysku realizowanie zamówień rozwijanie bazy dostawców, poszukiwanie dostawców (cały świat) negocjowanie warunków współpracy analiza ofert i wybór najbardziej korzystnych zapobieganie brakom praca z dokumentacją techniczną, rysunkiem technicznym współpraca z inżynierami działu wtrysku, utrzymania ruchu raportowanie do Szefa Działu Zakupów

Wymagania:
wykształcenie techniczne lub ekonomiczne doświadczenie w zakupie lub sprzedaży narzędzi, oprzyrządowania, maszyn mile widziane doświadczenie w dziale technicznym, UR, wiedza z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych znajomość języka angielskiego (współpraca z dostawcami zagranicznymi)

Oferujemy:
pracę w międzynarodowej firmie zatrudnienie na umowę o pracę pakiet socjalny samodzielne stanowisko

Zapraszamy do aplikowania na adres: engineering@wyser.plOdpowiedz Nowy temat

Forum

50cent

Czyszczenie układu chłodzącego form wtryskowych. 2018-04-21

Piotrzawadzinski

Głowica do Wytłaczarki vs. średnica ślimaka 2018-04-15

Yellow

Czas przebywania materiału w agregacie 2018-04-13

Polisiepropylen

Roboty programy, ustawianie 2018-04-11

Michalboro

Ldpe + elastomer? 2018-04-09