Targi w Kielcach
Hyde Park

9 maj 2013, 22:33 Tomek0x57

Jak tam odczucia po targach? Moją uwagę przykuło przede wszystkim stoisko z drukarką 3D. Technologia XXI wieku, nie dla wyrobów wielkoseryjnych, ale dla prototypów jak najbardziej. Zadziwiło mnie, że elementy ruchome od razu są drukowane w całości, pomijając konieczność montażu. Wytrzymałość wyrobów wacha się w okolicacz 80 % wyrobów wtryskiwanych.

Moje pierwsze targi, z tego co słyszałem to wcześniejsze były "na większej pompie". Nawet "zbieracze" nie mieli wielkiego wyboru - sam wyniosłem tylko przyrząd do opróżniania pojemnika pasty do zębów (pomysł świetny, ciekawe jak z wytrzymałością).
No ale figura Predatora i stolik Obcego pierwsza klasa.

Radomira

13 maj 2013, 9:38 Mario737

Dla mnie to chyba już siódme targi. Z interesujących rozwiązań, to utkwiło mi w pamięci nie drukowanie, ale samo skanowanie 3D. Maszyny wytwarzające różne detale dla zbieraczy to już codzienność. Ciekawostką były natomiast wizyty Piotra Żyły, Janusza Kołodzieja i robota na stoisku Grupy Azoty. Nie było za to Sabica, Basfa, Basella, Bayera i kilku innych czołowych graczy w branży tworzyw. Targi trochę mniejsze niż ostatnimi laty, niewielu odwiedzających i wiele rzeczy odświeżanych. Z mojego punktu widzenia, 2-3 dni targów w zupełności by wystarczyły, ewentualnie naprawdę duże targi co 2 lata. Zaraz Dusseldorf i to dopiero będą prawdziwe targi.

26 lis 2017, 21:38 Marc810

no an mnie tez za każdym razem to robi wrażenieOdpowiedz Nowy temat