Technologia 3DP
Oferty

9 maj 2007, 10:32 drukarki3d

Drukarki 3D firmy Z-Corporation pomogą szybko i wydajnie zbudować kolorowe, trójwymiarowe modele fizyczne, użyteczne w każdej fazie procesu projektowania. Są one profesjonalnym narzędziem dostarczającym pełnych danych o produkcie w każdym etapie jego projektowania i tworzenia. Co więcej, są one szybkie, proste w obsłudze i znakomicie przyspieszają proces projektowania, aby dostarczyć Twój produkt na rynek przed konkurencją.
Doskonale wiadomo, że szybkość jest najbardziej wartościowym i pożądanym elementem w fazach projektowania i w procesie wytwórczym. Drukarki 3D firmy Z-Corporation dostarczają gotowe części w godziny zamiast w dni, co pozwala na natychmiastową reakcję i podejmowanie właściwych działań. To znaczące przyspieszenie procesu pozwoli zaprojektować i sprzedać produkt bardziej konkurencyjny.
Nasze kolorowe, trójwymiarowe wydruki dadzą Twoim inżynierom pełny i kompletny obraz, przydatny w procesach projektowania. Kolor dostarcza ważnych informacji o częściach, danych technicznych, etykietach, symuluje podświetlenia i wyodrębnia wyszczególnione elementy. Ta funkcjonalność daje projektantom pełną informację, która jest potrzebna do bardziej efektywnego procesu tworzenia oraz ułatwia współpracę i podejmowanie decyzji.
Największe zalety drukarek 3D firmy Z-Corporation:
- Prędkość
- Kolor
- Łatwość obsługi
- Niskie koszty - drukowanie kilku modeli jednocześnie
- Różnorodność zastosowań

Wydrukowane modele mogą być frezowane, wiercone, gwintowane, klejone, malowane czy też pokrywane powłokami galwanicznymi.

Główne dziedziny zastosowań drukarek 3D tego producenta to: architektura, muzealnictwo, wizualizacje FEM, medycyna, badania marketingowe, prezentacje, badania ergonomii oraz odlewnictwo (tworzenie form do odlewów metalowych).

Radbod

9 maj 2007, 11:05 pawelw

Proszę nie umieszczać tego typu reklam na forum. Idealnie nadają się do tego działy:

Oferty B2B
https://www.plastech.pl/oferty-b2b

i

Katalog Firm
https://www.plastech.pl/katalog-firmOdpowiedz Nowy temat