Technologia PolyJet
Oferty

9 maj 2007, 10:27 drukarki3d

Świat przemysłu coraz częściej skłania się do drukowania 3D, jako metody umożliwiającej sprostanie wymaganiom ograniczonego czasu w dzisiejszym konkurencyjnym świecie. Poprzez rozwiązanie problemów konstrukcyjnych tak szybko jak to możliwe w procesie wdrażania, redukuje się koszty i czas od pomysłu do kompletnego produktu. Zaawansowana technologia PolyJet™ firmy Objet, zapewniająca ultra-cienkie warstwy, wyznacza nowy standard w drukowaniu 3D. Szybkie, łatwe i czyste budowanie modelu o gładkiej powierzchni i dokładnych detalach jest teraz możliwe dzięki rodzinie systemów PolyJet™ - platformom Eden™.
Pionier w fotopolimerach. Systemy drukowania 3D oparte na innowacyjnej technologii PolyJet. Budowanie modelu odbywa się poprzez natryskiwanie ciekłej żywicy foto-polimerowej i utwardzanie jej światłem UV w trakcie budowania. Dzięki użyciu kilkuset dysz dozujących o bardzo małych rozmiarach, natryskiwana warstwa ma 16 mikronów grubości, co pozwala na uzyskanie bardzo dobrej jakości modeli. Jako materiał wspierający użyty jest żel na bazie wody i żywicy, który wypłukiwany jest wodą pod ciśnieniem za pomocą dołączonego urządzenia WaterJet. Dzięki temu modele mają gładką powierzchnię i wyraźne detale. Do wykorzystania mamy szeroki zakres materiałów o różnych właściwościach mechanicznych, przezroczystości czy elastyczności. Rodzina Eden obejmuje pięć systemów o czterech różnych komorach.
Największe zalety drukarek 3D firmy Objet:
- Zaawansowana Technologia
- Gładkie powierzchnie dzięki 16-mikronowym super cienkim warstwom
- Trwałe modele dla szerokiej gamy aplikacji
- Drukowanie w Wysokiej Szybkości dla większej funkcjonalności systemu
- Czysty i łatwy proces
- Łatwe usuwanie materiału pomocniczego niezależnie od kształtu
Zaawansowana technologia PolyJet™ firmy Objet, zapewniająca ultra-cienkie warstwy, wyznacza nowy standard w drukowaniu 3D. Szybkie, łatwe i czyste budowanie modelu o gładkiej powierzchni i dokładnych detalach jest teraz możliwe dzięki rodzinie systemów PolyJet™ - platformom Eden™.

Radbod

9 maj 2007, 19:54 freelancer

Witam,

Wstrząsające.

Pozdrawiam.Odpowiedz Nowy temat