Webinarium: Jak zoptymalizować proces wytłaczania tworzyw?
Oferty

20 lis 2015, 5:17 SoftPROGRESS

W dniu 24. listopada 2015 o godz. 14.00 firma softPROGRESS zaprasza na webinarium na temat usprawniania procesów przygotowania produkcji za pomocą oprogramowania HyperXtrude do symulacji procesu wytłaczania tworzyw. Jest to jedno z webinariów przygotowanych pod kątem wsparcia akcji promocyjnego testu rozwiązań software’owych oferowanych przez softPROGRESS.

Podczas webinarium omówimy:
• przygotowanie symulacji pracy głowicy
• wizualizację przepływu materiału przez kanały głowicy
• identyfikację błędów konstrukcyjnych zanim staną się one kosztownym problemem
• przykłady symulacji pracy głowic

Prowadzący: Wojciech Zdun, softPROGRESS.

Ilość miejsc jest ograniczona. Udział w webinarium jest bezpłatny ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Zarejestrować można się na stronie www. Po rejestracji otrzymacie Państwo potwierdzenie uczestnictwa.

HyperXtrude to kompletny pakiet przeznaczony do wirtualnych symulacji złożonych modeli przepływu płynów i transferu ciepła występujących w procesach wytłaczania tworzyw, metali (aluminium, miedzi i ołowiu) i ceramiki. HyperXtrude dokładnie symuluje m.in. przepływ tworzyw i transfer ciepła, znacznie zmniejszając czas projektowania narzędzi przeznaczonych do wytłaczania oraz koszty ich testów przy wprowadzaniu do produkcji. Rozbudowana funkcjonalność oprogramowania jest bardzo pomocna na każdym poziomie jego wykorzystania, od wsparcia realizacji codziennych zadań inżynierów produkcji, po zaawansowane analizy naukowe.

Każdy uczestnik webinarium dostanie kupon rabatowy uprawniający do uzyskania specjalnej ceny na szkolenie lub pomoc on-line we wdrożeniu przy realizacji pierwszego projektu ale nie dłużej niż przez 2 miesiące od zakupu. Kupon będzie ważny pod warunkiem zakupienia oferowanego przez nas oprogramowania w terminie do dnia 15.12.2015.

Z tematami innych naszych webinariów można zapoznać się klikając tutaj.

Zapraszamy!Odpowiedz Nowy temat