Witam serdecznie
Praca

Anonymous
26 mar 2014, 13:11 *.123.223.220

Witam wszystkich serdecznie,

Jestem managerem działu rekrutacji i przyszło mi zmagać się z trudnym tematem, jakim jest wszystko co wiąże się z formami wtryskowymi itp. Jako laik w tym temacie muszę stać się specjalistą w kwestii teoretycznej, dlatego liczę na pomoc fachowców.

Na chwilę obecną nie chcę nikomu proponować współpracy z uwagi na fakt, że najpierw sama chcę poznać "tajniki" zawodu, dlatego nie umieszczam swojej wiadomości w dziale z ofertami pracy. Chciałabym przedstawić mniej więcej profil stanowiska, żeby w ogóle uzyskać rady z czym to się je i czy w ogóle jest szansa na znalezienie pracowników z takimi umiejętnościami.

Pozdrawiam,
Anna

Radosław

31 mar 2014, 11:25 Radek

Witam serdecznie,
znalezienie dobrego pracownika, który spełni oczekiwania pracodawcy, nie jest łatwe (ale w drugą stronę jest podobnie). Jednak to pracodawca powinien wiedzieć kogo i na jakie stanowisko poszukuje. Określenie "wszystko co wiąże się z formami wtryskowymi" jest dość ogólne. Bo czy chodzi Pani o projektanta lub konstruktora form wtryskowych, a może o ustawiacza wtryskarek? Dlatego mimo wszystko zachęcam do zamieszczenia ogłoszenia z opisem stanowiska pracy w dziale Praca, a osoby zainteresowane, które korzystają z portalu Plastech.pl (a więc tematyka tworzyw sztucznych raczej nie jest im obca) zaczną się do Państwa zgłaszać. Pozdrawiam i życzę powodzenia w rekrutacji 8)Odpowiedz Nowy temat