Zarządzanie danymi produkcyjnymi w kontekście „Industry4.0”
Oferty

13 lis 2015, 8:08 SoftPROGRESS

17. listopada 2015 o godz. 10.00 firmy Operator Systems i softPROGRESS zapraszają na webinarium dotyczące usprawniania procesów realizacji produkcji poprzez nowoczesne zarządzanie danymi produkcyjnymi w systemie Operator MES, Duńskiej firmy Operator Systems.
Jest to jedno z webinariów przygotowanych pod kątem wsparcia akcji promocyjnego testu rozwiązań software’owych oferowanych przez softPROGRESS, która została rozpoczęta we wrześniu.
Podczas webinarium postaramy się odpowiedzieć na pytanie "Po co mi pulpit kontrolny kiedy mam ERP?" przedstawiając następujące zagadnienia:
• Zbieranie i integracja danych produkcyjnych
• Analiza danych z produkcji poprzez mobilny pulpit kontrolny wykorzystujący QlikView, zaawansowane rozwiązanie BI

Prowadzący: Piotr Lesniak, Operator Systems.
Udział w seminarium jest bezpłatny ale wymagana jest rejestracja. Zarejestrować można się na stronie www. Po rejestracji otrzymacie Państwo potwierdzenie uczestnictwa.
Manufacturing Execution System (MES), czyli System Realizacji Produkcji, to system wykorzystujący oprogramowanie, urządzenia elektroniczne oraz automatykę przemysłową, pozwalający na efektywne gromadzenie informacji ze stanowisk produkcyjnych w czasie rzeczywistym. MES raportuje o bieżącym stanie produkcji umożliwiając podejmowanie właściwych decyzji biznesowych na podstawie analizy kluczowych wskaźników wydajności produkcji.

Każdy uczestnik webinarium dostanie kupon rabatowy uprawniający do otrzymania przy zakupie oprogramowania w terminie do 31.12.2015 tzw. Maintenance do oprogramowania na 2 lata w cenie 1 roku.

Z tematami innych naszych webinariów można zapoznać się klikając tutaj.
Zapraszamy!Odpowiedz Nowy temat