A. Marciniak OT Sp. z o.o.

Systemy gorąco-kanałowe Thermoplay, siłowniki hydrauliczne Vega, elementy grzejne Hotset


Dane kontaktowe:

ul. Krasickiego 62A, Nowa Iwiczna
Polska, 05-500 Piaseczno


Opis działalności

Zajmujemy się importem wysokiej klasy komponentów form wtryskowych. Oferujemy: systemy gorąco-kanałowe (Thermoplay), siłowniki hydrauliczne (Vega) oraz elementy grzejne (Hotset). Służymy naszym klientom pomocą techniczną i doradztwem na każdym etapie produkcji form.Systemy gorąco-kanałoweOferujemy wysokiej klasy systemy gorąco-kanałowe do form firmy THERMOPLAY. Firma ma w ofercie bogatą gamę dysz, rozdzielaczy standardowych i specjalnych termoregulacji. Posiada duże doświadczenie w zakresie wtrysku sekwencyjnego, wtrysku wielo-komponentowego i systemów regulacji najnowszej generacji. Firma dynamicznie rozwija się dzięki stałemu doskonaleniu swoich wyrobów.

Elementy grzejneFirma HOTSET jest największym producentem elementów grzejnych do form wtryskowych, odlewniczych form cisnieniowych, elementów termoregulacji wtryskarek, maszyn odlewniczych i wszelkich urządzeń wykorzystujących procesy cieplne. Firma dostarcza między innymi: grzałki spiralne, patronowe, opaski grzewcze, termopary, dysze grzane do odlewnictwa, grzałki rurowe do samodzielnego montażu w rozdzielaczach gorąco-kanałowych.

WemaFirma WEMA specjalizuje się w elementach służących uplastycznieniu tworzywa we wtryskarkach i liniach do wytłaczania. Posiada ona w swojej ofercie między innymi grzałki opaskowe, dysze do wtryskarek, elementy grzewczo-chłodzące do wytłaczania. Firma oferuje również bogatą gamę normaliów do form wtryskowych. Jest również producentem osłon termoizolacyjnych do maszyn i urządzeń ISOWEMA. Osłony zmniejszają emisję ciepła przez co ograniczają zużycie energii.Siłowniki hydrauliczneVega należy do światowej czołówki producentów siłowników hydraulicznych do form wtryskowych i ciśnieniowych. Szeroki zakres parametrów technicznych, pojawienie się każdego roku nowych, unikalnych rozwiązań technicznych, jak również wysoka jakość przyczyniają się do dynamicznego rozwoju sprzedaży. Istotnymi cechami decydującymi o powodzeniu na rynku są też: łatwość w samodzielnym doborze siłownika za pomocą witryny internetowej, możliwość generowania modelu 3D siłownika, kompaktowość budowy oraz sprawnie działający serwis.Progressive ComponentsFirma PROGRESSIVE COMPONENTS znana jest z innowacji mających na celu uproszczenie budowy form, zmniejszenie czasu przestoju i uzyskanie większej rentowności produkcji. Posiada w swojej ofercie wysokiej jakości suwaki krótkiego skoku CamAction®. Wypychacze sprężyste FlexiCores® stanowią kompaktową i ekonomiczną metodę formowania i uwalniania podcięć. Są one zaprojektowane dla maksymalnie bezawaryjnego działania i są dostępne zarówno w wykonaniu metrycznym, jak i calowym. Trzpienie rozprężne skracają czas cyklu, zmniejszają gabaryty formy i wtryskarki w porównaniu z systemami wykręcania. Standardowe rdzenie mogą być dostarczane z wykonanymi na gotowo gwintami. Firma posiada również w ofercie między innymi datowniki, liczniki cykli form, różnego rodzaju zamki.Ermanno BalziFirma ERMANNO BALZI jest producentem innowacyjnych i oszczędnych elementów do budowy form wtryskowych. Na szczególną uwagę zasługuje oferta systemu korków, przegród i kaskad używanych do budowy układów chłodzenia. Zalety tego systemu to: prostota wykonania otworów – bez potrzeby podwiercania, gwintowania i uszczelniania, błyskawiczny montaż i demontaż elementów, możliwość wielokrotnego użycia elementów. W ofercie firmy znajdują się również elementy form służące do napowietrzania i odpowietrzania form wtryskowych. Szczególną pozycję w ofercie firmy BALZI zajmuje dwustopniowy wypychacz do napędu płyt wypychaczy lub napędu trzeciej płyty w formach „trzypłytowych”. Zaletą tego wypychacza jest bardzo prosty montaż i możliwość precyzyjnego ustalenia skoku otwarcia. Z uwagi na unikalne rozwiązanie i prostotę działania wypychacz ten nie ma konkurencji cenowej wśród innych rozwiązań tego typu.

Wiadomości

Przejdź do wiadomości
Wiadomości są widoczne tutaj tylko dla firm posiadających pakiet Biznes Plus lub Biznes Premium

Galeria zdjęć