ABN Recycling

Skup i sprzedaż surowców wtórnych, zagospodarowanie odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne. Odbiór zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego


Dane kontaktowe:

ul. Karpia10-12
Polska, 61-619 PoznańFirma ABN Recycling została założona w 2013 roku,jednakże doświadczenia jakie posiadamy w gospodarce odpadami i recyklingu legitymują się długoletnią historią sięgającą końcówki lat 90-tych.Specjalizujemy się w odzysku, skupie, przerobie i uszlachetnianiu surowców wtórnych. W szeroki wachlarz usług firmy wchodzi skup oraz przerób odpadów papierowych,tworzyw sztucznych,złomu stalowego i metali kolorowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.
W zakresie tej działalności firma dysponuje odpowiednim zapleczem technicznym i logistycznym,który pozwala służyć pomocą firmom, instytucjom i samorządom w prawidłowym zagospodarowaniu odpadów .
Powstanie firmy było udaną próbą wyjścia naprzeciw rosnącym potrzebom zagospodarowania surowców wtórnych w kraju a także dbanie o środowisko naturalne i edukację ekologiczną wśród dzieci i młodzieży szkolnej.
Nasza działalność prowadzona jest z poszanowaniem środowiska naturalnego oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi.
Koncentrujemy się nie tylko na profesjonalnej obsłudze Klienta ale dążymy również do utrwalenia opinii partnera rzetelnego i godnego zaufania. Misja ta realizowana jest między innymi poprzez wdrażanie i ciągłe doskonalenie systemów zarządzania a także poszerzaniem wiedzy Naszych pracowników poprzez ciągłe szkolenia i zgłębianie wiedzy w kraju i zagranicą .
Chcemy być nowoczesnym i ciągle rozwijającym się przedsiębiorstwem w branży gospodarki odpadami.Jesteśmy otwarci na potrzeby rynku i z ogromnym zaangażowaniem spełniamy jego oczekiwania.
Gwarantujemy w pełni profesjonalną obsługę i indywidualne podejście do Klienta oraz dbałość o najwyższą jakość świadczonych przez Nas usług.
Stwarzamy naszym kontrahentom możliwość zbudowania trwałych i stabilnych relacji biznesowych.

Kategorie

1. Surowce » Odpady » Makulatura