AMB Technic Marek Bernaciak

Systemy dozujące, aktywacja powierzchni


Dane kontaktowe:

ul. Zakładowa 15
Polska, 62-600 Koło


Opis działalnościAMB Technic to firma specjalizująca się w technologii dozowania płynów montażowych. Jako płyny montażowe rozumiemy wszelkiego rodzaju kleje, uszczelniacze, silikony, epoksydy, poliuretany, żywice, pasty termoprzewodzące, pasty i kleje elektroprzewodzące, topniki, pasty lutownicze, smary, oleje i inne podobne płyny, stosowane w trakcie profesjonalnego procesu przemysłowego.   Nasza firma dostarcza zarówno kompletne systemy dozowania jak i podzespoły. Naszym celem jest obniżenie kosztów produkcji Klienta w postaci zmniejszenia ilości zużywanego płynu, eliminacji zbędnych operacji, redukcję kosztów robocizny czy eliminację braków i operacji poprawkowych.

Drugą, kompatybilną i komplementarną dziedziną w której działamy, jest plazmowa aktywacja powierzchni. Jest to bezkonkurencyjna metoda przygotowania podłoża tworzyw sztucznych, metalu, szkła do kolejnych operacji takich jak klejenie, wylewanie uszczelek, malowanie, lakierowanie.

Oferując produkty światowych liderów i wdrażając najnowsze procesy i technologie tj. profesjonalne klejenie, uszczelnianie, uszczelki wylewane, lutowanie, w montażu powierzchniowym elektroniki, budowie lamp, obudów elektrycznych, baterii i kolektorów słonecznych, turbin wiatrowych, elektronarzędzi i różnego typu maszyn i urządzeń jesteśmy Partnerem dla międzynarodowych i krajowych wiodących firm produkcyjnych.

W samym środku Polski, w Kole, zbudowaliśmy profesjonalne, wciąż rozwijające się laboratorium, w którym możemy dla Państwa sprawdzić skuteczność i wydajność procesu technologicznego, rozwinąć nowe technologie montażu, a także uruchomić krótkie serie produkcyjne, które już w momencie startu będą realizowane na najwyższym, światowym poziomie technicznym.


Wiadomości

Przejdź do wiadomości
Wiadomości są widoczne tutaj tylko dla firm posiadających pakiet Biznes Plus lub Biznes Premium

Galeria zdjęć