AMB Technic Marek Bernaciak

AMB Technic Marek Bernaciak

Systemy dozujące, aktywacja powierzchni


Dane kontaktowe:

ul. Zakładowa 15
Polska, 62-600 Koło


Opis działalności

AMB Technic – czyli jak połączyć dozowanie i aktywację powierzchni

AMB Technic to firma specjalizująca się w technologii dozowania płynów montażowych. Jako płyny montażowe rozumiemy wszelkiego rodzaju kleje, uszczelniacze, silikony, epoksydy, poliuretany, żywice, pasty termoprzewodzące, pasty i kleje elektroprzewodzące, topniki, pasty lutownicze, smary, oleje i inne podobne płyny, stosowane w trakcie profesjonalnego procesu przemysłowego.

Nasza firma dostarcza zarówno kompletne systemy dozowania jak i podzespoły. Naszym celem jest obniżenie kosztów produkcji Klienta w postaci zmniejszenia ilości zużywanego płynu, eliminacji zbędnych operacji, redukcję kosztów robocizny czy eliminację braków i operacji poprawkowych.

urządzenia dozujące

Drugą, kompatybilną i komplementarną dziedziną w której działamy, jest plazmowa aktywacja powierzchni. Jest to bezkonkurencyjna metoda przygotowania podłoża tworzyw sztucznych, metalu, szkła do kolejnych operacji takich jak klejenie, wylewanie uszczelek, malowanie, lakierowanie.

aktywacja powierzchni

Oferując produkty światowych liderów i wdrażając najnowsze procesy i technologie tj. profesjonalne klejenie, uszczelnianie, uszczelki wylewane, lutowanie, w montażu powierzchniowym elektroniki, budowie lamp, obudów elektrycznych, baterii i kolektorów słonecznych, turbin wiatrowych, elektronarzędzi i różnego typu maszyn i urządzeń jesteśmy Partnerem dla międzynarodowych i krajowych wiodących firm produkcyjnych.

W samym środku Polski, w Kole, zbudowaliśmy profesjonalne, wciąż rozwijające się laboratorium, w którym możemy dla Państwa sprawdzić skuteczność i wydajność procesu technologicznego, rozwinąć nowe technologie montażu, a także uruchomić krótkie serie produkcyjne, które już w momencie startu będą realizowane na najwyższym, światowym poziomie technicznym.


WiadomościGaleria zdjęć