Aksel - Gneuss - Gräff

Aksel Grupa - niemieckie i polskie firmy działające w celu zaspokojenia potrzeb klientów grupy z dziedziny zaopatrzenia w automatykę przemysłową, produkcji z metalu, tworzyw sztucznych, silikonu, gumy i innych materiałów


Dane kontaktowe:

ul. Guzikowa 28
Polska, 05-800 Pruszków


Opis działalności

AKSEL GRUPA - to nasze niemieckie i polskie firmy działające w celu zaspokojenia potrzeb klientów grupy z dziedziny zaopatrzenia w automatykę przemysłową, produkcji z metalu, tworzyw sztucznych, silikonu, gumy, i innych materiałów.


Naszą silną stroną grupy jest organizacja i nadzór nad rozpoczęciem i kontynuacją produkcji wyrobów, konfekcjonowaniem i kontrolą jakości łącznie z dostawą w dowolne miejsce na świecie.
Jeśli coś nie jest przez nas produkowane to pomożemy znaleźć producenta, by nasz klient był zadowolony z profesjonalnej usługi.

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na polskim rynku niemieckiej firmy Gneuss Kunststofftechnik GmbH, zajmującej się produkcją systemów do filtracji tworzyw sztucznych. Oferujemy nowe i używane Rotacyjne Systemy Filtracji tworzyw sztucznych opatentowane przez firmę Gneuss wraz z pełną obsługą serwisową, szufladowe zmieniacze sit, kompletne linie produkcyjne do taśm spinających palety, ekstrudery planetarne z systemem odciągu gazów, a także czujniki temperatury i przetworniki ciśnienia. Dysponujemy pełnym zapleczem technologicznym i doradczym, które zapewnia firma Gneuss.

Jesteśmy także przedstawicielem niemieckiej firmy Gräff Gmbh, jednego z przodujących producentów zaawansowanych technicznie przyrządów do pomiaru i regulacji temperatury, kontroli temperatury oraz ogrzewania elektrycznego maszyn. Firma Gräff Gmbh zajmuje się również technologiami laserowymi, zapisem danych, kontrolą wytłaczania tworzyw i monitorowaniem procesów. Swoje działanie opiera na swojej ponad 60-cio letniej działalności i doświadczeniom.

Zajmujemy się również importem szerokiego asortymentu elementów automatyki, pneumatyki, elektroniki przemysłowej według podanej przez naszych klientów specyfikacji. Gwarantuje to dostarczenie każdego elementu, jakiego Państwo poszukujecie, od czujnika czy stycznika po silniki i siłowniki. Z pośród ponad 1400 producentów sprzedajemy elementy takich firm jak Siemens, Bosch, Klaschka, Schneider, Salzer, Moeller, Balluff, ABB. Pomagamy w utrzymaniu ruchu wielkim zakładom produkcyjnym jak i małym firmom, które potrzebują porady i szybkiego zaopatrzenia. W blisko 20 letniej historii zebraliśmy istotne doświadczenia oraz niezbędne kontakty ze światowymi producentami części i maszyn przemysłowych. Posiadamy wdrożony System Zarządzania Jakością zgodny z normami DIN EN ISO 9001:2000, potwierdzony certyfikatem wydanym przez DQS GmbH oraz IQNet.

Galeria zdjęć