Al-Eko Aniela Reiske Firma Usługowo-Handlowa

Odbiór odpadów, olej przepracowany, recykling, ochrona środowiska, ekologia. Twój odpad naszym problemem


Dane kontaktowe:

ul. Świeszyno 39a
Polska, 76-024 Świeszyno


Opis działalności

TWÓJ ODPAD NASZYM PROBLEMEM

Firma AL-EKO swoją działalność rozopoczęła w 1995 roku w Koszalinie. W 2005 jej siedziba przeniosła się do Świeszyna k/Koszalina, gdzie znajduje się do dzisiaj. Posiadamy własne magazyny, wagę najazdową oraz prasy.

Odpady odbieramy własnym transportem, w chwili odbioru wystawiamy kartę przekazania odpadu i od tej pory bierzemy pełną odpowiedzialność za odebrany odpad.

W trakcie długoletniej działalności nawiązaliśmy stałą współpracę z wieloma podmiotami wytwarzającymi odpady, jak również mamy podpisane umowy partnerskie z odbiorcami w zakresie dalszego przetwarzania lub utylizacji odpadów.

Nasza oferta skierowana jest do podmiotów gospodarczych wytwarzających odpady, zapewniamy kompleksową obsługę polegającą na odbiorze, transporcie i zagospodarowaniu odpadów przemysłowych.

W 2013 roku uaktualizowaliśmy zezwolenie wydane przez Starostwo Powiatowe w Koszalinie, ważne do 2023 roku.

Gwarantujemy wykonanie usługi z zachowaniem obowiązującej Ustawy o Odpadach oraz prowadzimy ewidencję ilościową odebranych odpadów.


Zapraszamy również na naszą stronę internetową, gdzie znajdziecie Państwo m.in. wyszukiwarkę kodów odbieranych przez nas odpadów oraz dokumenty dot. naszej działalności.

UWAGA!!!

W ostatnim czasie w Koszalinie powstała firma o takiej samej nazwie jak nasza, która niestety może być kojarzona z naszą firmą.
Informujemy, iż działamy w branży odpadowej od 1995r. i od kilku lat mieścimy się w Świeszynie, a z firmą z Koszalina nie mamy nic wspólnego.

Kategorie

1. Surowce » Odpady » Inne » Odpady niebezpieczne