Biznes Start

Alma Polska Wrocław Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej

Oferujemy wolne moce produkcyjne na wtryskarkach (od 80 do 2600 ton) oraz na liniach ekstruzji. Zapewniamy wysoką jakość i terminowość dostaw


Dane kontaktowe:

ul. Współpracy 7, Biskupice Podgórne
55-040 Kobierzyce, Polska


Syndyk masy upadłości Alma Polska Wrocław sp. z o.o., działając za zgodą Sędziego Komisarza zaprasza do współpracy. Oferujemy wolne moce produkcyjne w nowoczesnym zakładzie, położonym w sercu specjalnej strefy ekonomicznej pod Wrocławiem. Fabryka została wyposażona w szeroki wachlarz najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie wtryskarek, z siłą zwarcia sięgającą do 2600 ton, mogących produkować elementy z tworzyw sztucznych dla branży ciężkiej i lekkiej AGD, telewizorów, monitorów oraz przemysłu motoryzacyjnego. Dodatkowe moce produkcyjne wielkości do 10 tys. ton drzemią na zautomatyzowanych liniach ekstruzji mogących wytłaczać płyty jedno- lub wielowarstwowe.

ALMA Polska Wrocław jest doskonale zlokalizowana i wyposażona tak, aby sprostać wszelkim wymaganiom naszych klientów. Złożenia, nadruk i znakowanie mogą uzupełniać procesy produkcyjne zapewniając w ten sposób pełen pakiet usług.
Współpraca z syndykiem daje Państwu gwarancję wykonania powierzonych zleceń i zapłąty za dostarczone materiały, surowce i usługia.
NASZA OFERTA OBEJMUJE:
  • System pracy 24/7      
  • Usługi zgodne ze standardem jakości ISO 22000      
  • Interaktywne i elastyczne relacje z klientami      
  • 20 wtryskarek o sile roboczej od 50 do 2600t (dla wszystkich materiałów) wyposażone w płyty magnetyczne i wszystkie niezbędne wyposażenie pomocnicze      
  • 2 linie ekstruzji (włączając wszystkie materiały i siłę wyjściową 20,000 t dla pojedynczych i wielowarstwowych płyt)