Amade Group

Nasza drukarnia zapewnia druk fleksograficzny, offsetowy, cyfrowy i wielkoformatowy. Specjalizujemy się w etykietach na roli


Dane kontaktowe:

ul. Domaniewska 47
Polska, 02-672 WarszawaPełna oferta produkcyjno handlowo usługowa drukarni i agencji reklamowej AMADE Group obejmuje bardzo szeroko pojętą branżę poligraficzno - reklamową oraz znakowanie towarów.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wykonujemy swoją pracę sprawnie, w każdym momencie zapewniając najwyższą jakość proponowanych produktów i usług, utrzymując atrakcyjne warunki handlowe.

Oferta produkcyjna bazuje na nowoczesnej linii technologicznej do produkcji opakowań oraz drukarni fleksograficznej, offsetowej i wielkoformatowej, które po połączeniu w połowie 2011 utworzyły nowy podmiot AMADE Group.

Wieloletnie doświadczenia handlowe połączone z nowoczesnymi metodami druku i produkcji, pozwalają nam konkurować wysoką jakością z podobnymi produktami, obecnymi na rynku Polski i Europy.

Głównym zadaniem postawionym przed grupą jest rozwijanie pozytywnego wizerunku branży, w oparciu o profesjonalną i kompleksową obsługę klienta. Łączymy doradztwo i pomagamy zdobywać wiedzę, która pozwala na podejmowanie słusznych decyzji , często obniżających koszty w Państwa firmach.

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego projektu, połączone ze szczegółową analizą potrzeb odbiorcy. Naszym zadaniem jest dostosować produkt do wymagań odbiorcy z uzyskaniem minimalizacji kosztów i zachowaniem wysokiej jakości produktu końcowego. Sprawna komunikacja pomiędzy współpracownikami i dobra znajomość potrzeb Klienta, pozwala nam oferować sprawdzone rozwiązania, odpowiednie dla Twoich potrzeb.

Odzwierciedleniem wizji AMADE Group, stały się słowa wypowiedziane przez Toma Petersa:.
” Wsłuchiwanie się w głos klientów, powinno stać się biznesem każdej firmy ... "