Biznes Start

Amplast

Dystrybutor wyrobów z tworzyw sztucznych. Oferujemy szeroką gamę pojemników transportowo-magazynowych oraz płyty pełne i komórkowe także bańki oraz beczki


Dane kontaktowe:

ul. Warszawska 28
42-470 Siewierz, Polska


AMPLAST jako dystrybutor wyrobów z tworzyw sztucznych oferuje szeroką gamę pojemników transportowo-magazynowych oraz płyty pełne i komórkowe.
Proponujemy Państwu pojemniki ażurowe do transportu i przechowywania min. produktów ogrodniczych, spożywczych, np. skrzynki do ryb czy mleka, a także popularne na rynku skrzynki magazynowe zwane „kompeksami” – idealne rozwiązanie do uporządkowania i przechowywania drobnych elementów.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo beczki i bańki z LDPE przeznaczone do przechowywania i transportu produktów sypkich, półpłynnych i płynnych o różnych pojemnościach, z jednym lub dwoma otworami.
Zajmujemy się również dystrybucją płyt z polipropylenu o strukturze kanalikowej, (określanych również jako płyty komórkowe lub płyty komorowe) o coraz powszechniejszym zastosowaniu we wszystkich dziedzinach przemysłu oraz płyt pełnych wytwarzanych z PP, LDPE, HDPE, HIPS i ABS, nadających się do termoformowania.