Anhui Henning Saint Technology Co., Ltd.

Sortownik kolorów, licznik wizyjny, maszyny pakujące

Dane kontaktowe:
ul. No.3333 Hangzhou Road, Baohe Area, Room 2402, No.5 Building, Hesheng Community
Chiny, 230092 Hefei Ltd.

Opis działalności

Anhui Henning Saint Technology Co., Ltd., założona w latach 2017, jest zaawansowaną technologicznie firmą, która rozwija, produkuje i sprzedaje inteligentne urządzenia wizyjne, z dojrzałymi inteligentnymi rozwiązaniami do sortowania i pakowania inteligentnej integracji systemów. Naszymi głównymi produktami są sortownik kolorów, licznik wizyjny, maszyny pakujące itp Nasze urządzenia sortujące mają ponad pięć lat doświadczenia w przemyśle spożywczym, recyklingu, górnictwie i innych dziedzinach; Nasze inteligentne urządzenia do liczenia wizji mogą zapewnić niestandardowe liczenie, pakowanie, etykietowanie i inne kompletne rozwiązania opakowaniowe zgodnie z potrzebami klienta, które są szeroko stosowane w sprzęcie, elementach złącznych, częściach elektronicznych, częściach tworzyw sztucznych i innych przemyśle przemysłowym, rolniczym przemyśle nasiennym, farmaceutycznym i spożywczym.
Jesteśmy zaangażowani w opracowywanie bardziej zaawansowanych technologii w celu optymalizacji procesów produkcyjnych naszych klientów w celu zapewnienia stabilnej i wysokiej jakości produkcji. Zapewniamy bezpłatne pobieranie próbek i całościową obsługę techniczną części przychodzących. Doskonała jakość, zaawansowana technologia oraz profesjonalna i doskonała obsługa posprzedażna sprawiają, że Henning Saint wyróżnia się wśród wielu konkurentów.
Henning Saint zawsze będzie przestrzegać pierwotnej intencji "bardziej inteligentnego, wygodniejszego i wyjątkowego" i przyczyniać się do rozwoju międzynarodowego inteligentnego przemysłu.