Logo Argus Maszyny

Argus Maszyny

Kompleksowy serwis w zakresie zagospodarowania odpadów i przetwórstwa tworzyw sztucznych


Dane kontaktowe:

ul. Żołnierzy I Dywizji Wojska Polskiego 98
Polska, 84-230 RumiaFirma Argus  od ponad 15 lat obecna jest na rynku recyklingu tworzyw sztucznych jako producent przemiałów i regranulatów (kompoudingu) z tworzyw technicznych. Posiadając niezbędną wiedzę techniczną oraz rozeznanie w branży recyklingu i przetwórstwa tworzyw sztucznych pragniemy zaoferować Państwu maszyny i kompletne linie takie jak wytłaczarki, młyny, granulatory, aglomeratory, kruszarki i wiele innych.

Nasze maszyny pochodzą od producentów z Chin, z którymi współpracujemy od ponad 5 lat. Są to firmy z wąską specjalizacją w branży nie oferujące „wszystkiego dla wszystkich". Nasi kooperanci posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty i pozwolenia wymagane przy imporcie i eksploatacji maszyn w UE. Od dwóch lat możemy pochwalić się wyłącznością handlową na terenie naszego kraju czterech chińskich producentów.

Posiadając wieloletnie doświadczenie w imporcie maszyn z Chin zapewniamy naszym Klientom pełną obsługę logistyczną oraz pomoc w uzyskaniu leasingu. Nasi eksperci będą czuwać nad Państwa zamówieniem i dbać o jego sprawną realizację. Zapewniamy profesjonalne doradztwo techniczne już od momentu wyboru maszyny aż do jej złożenia na miejscu i uruchomienia.

Nasza przewaga wynika z doświadczenia w produkcji, znajomości zagadnień z zakresu recyklingu i przetwórstwa tworzyw oraz niskich marżach sprzedażowych.  Zapraszamy do współpracy i kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.

Linia do regranulacji PP PE

Więcej informacji na stronie: http://argusmaszyny.pl 

Kompleksowy serwis w zakresie zagospodarowania odpadów i przetwórstwa tworzyw sztucznych .


Skupujemy, zagospodarowujemy, przetwarzamy odpady z tworzyw sztucznych.

Wykonujemy: przemiały, aglomeraty, regranulaty, compound.

Granulujemy tworzywa techniczne z możliwością wzbogacania ich w dodatki takie jak: włókno szklane, stabilizatory, barwniki.

Dla przetwarzanych u nas tworzyw wykonujemy podstawowe badania laboratoryjne.


Zapraszamy do współpracy.