Automatyka i Elektronika Przemysłowa

Projektowanie automatyki, modernizacja, naprawy serwisowe i pogwarancyjne maszyn przemysłowych. Systemy zabezpieczeń usprawniające i poprawiające jakość produkcji


Dane kontaktowe:

ul. Gościnna 24
Polska, 62-800 Kalisz


Opis działalności

Automatyka i Elektronika Przemysłowa powstała w 1996 roku jako firma zajmująca się modernizacją i automatyzacją maszyn przemysłowych. Stopniowo rozwijała swoją działalność zwiększając zakres świadczonych usług.
W 2012 roku skonsolidowała swoją działalność z Simple Electronics kładąc nacisk na nowe technologie oraz poszerzając swoją ofertę o dodatkowe usługi.

Naszym klientom oferujemy usługi z zakresu projektowania, modernizacji, napraw serwisowych i pogwarancyjnych wykorzystując najnowsze technologie obecne na rynku. Rozwiązania te poprawiają wydajność, usprawniają produkcję, jednocześnie obniżają koszty i maksymalizują zyski.

Nasze rozwiązania dla przemysłu drzewnego obecne są nie tylko na rynku polskim ale również na rynkach europejskich.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą. Cały czas staramy się podnosić standardy naszych usług. Nasz zespół projektantów, programistów i montażystów sprawdził się już wielokrotnie dowodząc swojej wartości. Do wszystkich zadań podchodzimy z pełnym zaangażowaniem starając się spełnić wszelkie oczekiwania klienta.

Staramy się sprostać każdemu zapotrzebowaniu - gdy brak jest gotowego rozwiązania spełniającego wymogi - zaprojektujemy i wykonamy produkt spełniający indywidualne potrzeby.

Kategorie

1. Maszyny » Inne