B & K

Sprzedaż wtryskarek i wyposażeń - roboty, suszarki, podajniki, termostaty, chłodziarki, systemy podawania


Dane kontaktowe:

ul. Wesoła 41
Polska, 34-300 Żywiec


Opis działalności

B & K s.c. Żywiec - jesteśmy dystrybutorem wtryskarek YH, LIGUANG oraz urządzeń towarzyszących włoskiej firmy DEGA. Posiadamy doświadczenie związane z projektowaniem, produkcją i serwisem wtryskarek. Pracowaliśmy w największej fabryce wtryskarek w Polsce oraz firmach zajmujących się przetwórstwem tworzyw sztucznych.

Współpracujemy z angielską firmą projektową A& A z Hong Kongu, której rozwiązania konstrukcyjne wtryskarek UT znane są w Polsce od lat.

Naszym celem jest dostarczanie wtryskarek z dobrymi rozwiązaniami technicznymi dla naszych klientów, koncentrujemy się na właściwym doborze wtryskarek w zależności od specyficznych potrzeb klienta.

Obecnie oferujemy wtryskarki firmy YH z Hong Kongu. Firma produkuje wtryskarki od lat 50-tych posiada w ofercie maszyny wielkości 35- 2000T, również wtryskarki do metalu


Nasz wybór wtryskarek  został dokonany po wielu analizach firm azjatyckich. Na bazie naszych długoletnich doświadczeń w branży, doświadczeń z innymi dostawcami dokonaliśmy wyboru wtryskarek o bardzo dobrych parametrach technicznych i najlepszych zastosowanych komponentach. . Ocenę dokonywaliśmy w zespole składającym się z doświadczonych inżynierów polskich i angielskich.
Wtryskarki YH

Firma specjalizuje się w produkcji zaawansowanych technologicznie wtryskarek do tworzyw termoplastycznych i termoutwardzalnych. Zakres produkcji:

  • hydrauliczne wtryskarki z zamykaniem kolanowym 60 -2000 T
  • hydrauliczne wtryskarki z zamykaniem dwupłytowym 35 - 350
  • wtryskarki hybrydowe
  • wtryskarki do wtrysku metalu
Wtryskarki serii SMART DF oraz dwupłytowe I-MACH

Nowe podejście do doboru wielkości wtryskarki. Szeroki zakres doboru masy wtrysku zależny od wymaganej siły zamykania wtryskarki. Rewelacyjne parametry wydajnościowe i jakościowe wtryskarek serii SMART DF. Porównaj te parametry z konkurencyjnymi wtryskarkami. Wtryskarki do tworzyw sztucznych B & K są oferowane w różnych wersjach wyposażenia w zależności od potrzeb użytkownika. W naszych wtryskarkach serii DF są do wyboru trzy wielkości zespołu wtryskowego, 9 średnic ślimaków! Jednocylindrowy, centralny zespół wtr‪yskowy zapewniający precyzyjny powtarzalny wtrysk przy małych i dużych szybkościach ślimaka. Wersja z serwonapędem wyposażona jest w precyzyjny i energooszczędny system. Posiada austriackie sterowanie elektroniczne Keba z polskim menu, płyty zespołu zamykania umożliwiające użycie dużych form, podwójne siłowniki dojazdu zespołu wtryskowego, zawór proporcjonalny przeciwciśnienia plastyfikacji, cztery liniały ruchu, dwa hydrauliczne wyciągacze rdzeni, dwa wyrzutniki powietrzne, złącze robota, elektrozawór wody chłodzącej na chłodnicy oleju. Każda wtryskarka DF może zostać dodatkowo wyposażona w szeroką gamę wyposażenia opcjonalnego. Wtryskarki B&K są wykonywane zgodnie z naszym firmowym know-how. Zapraszamy.

Sterowanie elektroniczne austriackiej firmy Keba. Szybki dwuprocesorowy sterownik zapewnia krótkie czasy reakcji (2 milisekundy). Szeroki zakres funkcji i intuicyjne oprogramowanie. Możliwość wyboru ze sterownika wielu języków: polski, angielski, niemiecki i inne. Rozbudowane programy SPC.

Sterowanie hydrauliczne. Serwonapęd. Energooszczędność serwo napędu zbliżona do wtryskarek z napędem elektrycznym.

Urządzenia towarzyszące DEGA:
  • Przenośniki taśmowe
  • Podajniki tworzyw
  • Suszarki i Odwilżacze
  • Termoregulatory form
  • Dozowniki barwników grawimetryczne i wolumetryczne

Wiadomości

Przejdź do wiadomości
Wiadomości są widoczne tutaj tylko dla firm posiadających pakiet Biznes Plus lub Biznes Premium

Galeria zdjęć