BeMarS Przedsiębiorstwo Recyklingowe

Złom, odpady, stacja demontażu pojazdów, transport


Dane kontaktowe:

ul. Kiełczynek 31
Polska, 63-130 Książ Wlkp.Firma BeMarS została założona przez jej właściciela w 1988r. jako działalność gospodarcza. Przez okres 28 lat funkcjonowania na rynku polskim i po za jego granicami zdobyliśmy wiele cennych doświadczeń i praktyki.

Pierwsze kroki firmy to transport ciężarowy i obsługa firm spedycyjnych i przesyłowych w zakresie przewozu towarów masowych i drobnicowych.

Z biegiem lat i rozwojem firmy zmieniał się również charakter działań i zakres, jednak transport i logistyka jest integralną częścią prowadzonej działalności przez cały ten okres po dzień dzisiejszy.

Po zmianach i przekształceniach od roku 1996 firma zajmuje się transportem i przerobem odpadów przemysłowych i innych. Została wybudowana sieć zbierania złomowanych pojazdów wszystkich kategorii. Na chwile obecną firma BeMarS uzyskała Decyzję na zbieranie , transport przetwarzanie i wytwarzanie odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne, która pozwala na kompleksową obsługę naszych klientów. Posiadamy specjalistyczna flotę pojazdów dostosowana do wymogów posiadanych decyzji z zachowaniem przepisów ochrony środowiska. Przy zbieraniu i transportowaniu jak również przy sortowaniu pracują pracownicy z dużym doświadczeniem i praktyką, którzy cały czas są szkoleni w zakresie ochrony środowiska.

Po otwarciu granic i uwolnieniu rynków na bardziej swobodny przepływ odpadów firma BeMarS zaczęła dostarczać przetworzone odpady do kontrahentów poza granice Polski. Doświadczenie w zbieraniu i przetwarzaniu złomowanych pojazdów pozwoliło firmie BeMarS stać się wiodącym liderem w zagospodarowaniu tego typu odpadów.


Kategorie

1. Surowce » Odpady » Inne » Złom, metale