Big-Pol Roman Domański PPHU

Producent kontenerów elastycznych big-bag oraz aglomeratów i regranulatów z tworzyw sztucznych


Dane kontaktowe:

ul. Młynarska 4
Polska, 58-240 Piława GórnaPrzedsiębiorstwo Big-Pol powstało w 1996 roku i wpisane jest do rejestru działalności gospodarczej prowadzonej przez Burmistrza Piławy Górnej pod numerem ewidencyjnym 668 jako PPHU Big-Pol Stefania Sałata. Właścicielem przedsiębiorstwa jest osoba fizyczna. Będąc przedsiębiorstwem prywatnym ze 100% kapitałem polskim należy do wiodących zakładów produkujących opakowania.

Przedmiotem działalności firmy jest produkcja i sprzedaż kontenerów elastycznych tzw. big-bag’ów, przeznaczonych do magazynowania i transportu wszelkiego rodzaju materiałów sypkich. Do materiałów tych należą artykuły żywnościowe i produkty rolnicze ( cukier, mąka, sól, mączka ziemniaczana itp.), sypkie produkty przemysłu chemicznego ( nawozy sztuczne, soda, granulaty ), kopaliny i wiele innych materiałów.
Produkcja realizowana jest w czterech wydziałach produkcyjnych, a mianowicie :
- krajalni
- drukarni,
- szwalni,
- w wydziale składowania i pakowalnia wyrobów gotowych.

„Big – Pol” posiada bardzo szeroki asortyment swoich wyrobów i jest w stanie spełnić każde życzenie klienta. W zależności od rodzaju zamówienia, wymagań klienta, worki szyte są z tkanin polipropylenowych o różnej gramaturze we wszystkich typach i rodzajach.

Nasze wyroby spełniają wymagania norm Unii Europejskiej i są stale poddawane ocenie jakości, a cały proces produkcyjny nadzorowany jest przez wykwalifikowanych pracowników stosujących wprowadzony System Zarządzania Jakością według normy PN - EN ISO 9001:2001 w zakresie produkcji i sprzedaży kontenerów elastycznych.

PPHU „Big – Pol” sprzedaje około 50% swojej produkcji odbiorcom zagranicznym głównie do Niemiec, Włoch, Holandii oraz Norwegii. Cała paleta naszych produktów odpowiada najwyższym wymaganiom technicznym i jakościowym.
Firma BIG-POL uruchomiła unikatową linie do recyklingu odpadów z tworzyw sztucznych. Produkujemy aglomeraty i regranulaty z polipropylenu i polietylenu.

Firma BIG-POL oferuje również usługę recyklingu odpadów z polipropylenu, jak również odbiór i odzysk zużytych big-bagów. Wystawiamy dokumenty potwierdzające recykling i odzysk.

Kategorie

1. Wyroby » Opakowania » Torby i worki » Big-Bag