Biuro Handlowe Janusz Amanowicz

Preparat usuwanie lodu gołoledzi odśnieżanie


Dane kontaktowe:

ul. Barbary Radziwiłłówny 27
Polska, 02-496 WarszawaFirma produkuje i sprzedaje lodołamacz ®.
Preparat ten, wyprodukowany w Polsce na bazie polskiego surowca, znanego i stosowanego od lat chlorku wapnia, jest absolutną nowością w Polsce i jedynym tego typu produktem na świecie.

Samodzielny Zakład Przyrodniczych Podstaw Ogrodnictwa SGGW w Warszawie w wyniku badań wpływu chemikaliów, stosowanych do zimowego utrzymania dróg, na kiełkowanie i rozwój roślin stwierdził, że roztwór wodny preparatu lodołamacz ® nie wywiera żadnego negatywnego wpływu na rośliny.
Więcej informacji na temat preparatu, w tym raport z ww. badań i wyciąg z listy dotychczasowych klientów, znajdą Państwo na stronie www.lodolamacz.eu .
Wytwarzanie lodołamacza oparte jest o wynalazek polskich inżynierów, chroniony patentem RP nr 198058 od dnia 7.10.2003 roku. Wynalazek ten został wyróżniony SREBRNYM MEDALEM na Międzynarodowej Warszawskiej Wystawie Wynalazków i Innowacji IWIS 2010 Wynalazcy otrzymali za to rozwiązanie specjalne dyplomy od Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
Nazwa lodołamacz jest objęta prawem ochronnym nr 209225 wystawionym przez Urząd Patentowy RP dnia 27.11.2006 roku na rzecz firmy BIURO HANDLOWE JANUSZ AMANOWICZ.

Kategorie

1. Wyroby » Inne