Bronco Poland Krzysztof Strzyżewski

Produkcja maszyn do rozdmuchu opakowań z PET


Dane kontaktowe:

ul. Gdyńska 131 D
Polska, 62-004 CzerwonakMaszyny Bronco są urządzeniami w pełni automatycznymi (samoczynny załadunek preform do maszyny oraz automatyczne zdejmowanie rozdmuchanych butelek). Zastosowany w nich system rozdmuchu pozwala na uzyskanie wydajności do 1200 butelek/godzinę z jednego gniazda, czyli do 3600 butelek/godzinę z maszyny BRONCO 3000, przy rewelacyjnie niskim zużyciu energii!!!
Maszyny BRONCO przeznaczone są głównie do firm o dużej produkcji dziennej i jest przystosowana do pracy ciągłej przez całą dobę 24/7/365

Niespotykany w innych maszynach zakres pojemności butelek od 100ml do 10 litrów - a w wersji specjalnej nawet do 11,37 l = 3 galony!!!

Budowane w oparciu o podzespoły renomowanych firm. W maszynach BRONCO zastosowano sterowanie mikroprocesorowe oraz pneumatykę firmy FESTO.
Głównym atutem tych maszyn jest prostota zastosowanych rozwiązań technicznych oraz wynikająca z nich bezawaryjność i łatwość wymiany form. Istotne znaczenie ma również fakt dostępności użytych podzespołów praktycznie na całym świecie.

Na świecie pracuje już ponad 120 maszyn typu BRONCO.

Maszyny typu BRONCO pracują bezawaryjnie:

EUROPA:
w Polsce, w Niemczech, w Holandii, w Norwegii, na Malcie, w Czechach, na Ukrainie, w Bułgarii, na Litwie, na Łotwie, na Białorusi, w Kosowie, w Grecji,

AFRYKA:
w Tanzanii, na Madagaskarze,w Senegalu, w Sudanie, w Mali,

AMERYKA PÓŁNOCNA:
w USA, w Kanadzie,

AMERYKA ŚRODKOWA:
na Trynidadzie, na Antigua, w Hondurasie,

AMERYKA POŁUDNIOWA:
w Wenezueli,

AUSTRALIA:
na Samoa Amerykańskiej,

AZJA:
w Malezji.
Zapraszamy do współpracy !!!