Buhnen Polska

Kleje i aplikatory dla wielu dziedzin przemysłu


Dane kontaktowe:

ul. Mydlana 1
Polska, 51-502 WrocławBÜHNEN jest wiodącą firmą w zakresie systemów klejów termotopliwych w Europie. BÜHNEN Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu prowadzi dystrybucję całej oferty grupy BÜHNEN na terenie Polski.

Jesteśmy firmą kompetentną, rzetelną i dynamicznie się rozwijającą. Specjalizujemy się w systemach klejenia przemysłowego. Dysponujemy kompleksowymi rozwiązaniami dla każdej gałęzi przemysłu. Perfekcyjnie dobieramy kleje do klejonych materiałów i proponujemy odpowiednie sposoby aplikacji. Każdy z użytkowników klejów znajdzie u nas optymalne dla siebie rozwiązanie - najlepszy system klejenia przemysłowego od A do Z .

Jako dostawca kompleksowych systemów mamy rozwiązania, które są w stanie zadowolić najbardziej wymagającego użytkownika. Naszym atutem jest bogata paleta produktów najwyższej jakości, kompletność systemu klejów i urządzeń do jego aplikacji, wieloletnia znajomość branży i bardzo dobra obsługa klienta.

Bühnen to WASZ SOLIDNY PARTNER


BÜHNEN is one of the leading enterprises for hot melt systems in Germany.

We are your competent, efficient and reliable supplier of complete solutions in
the system in all our scopes of business.

As system suppliers we deliver solutions from one source, tailor-made for every user.
With high-quality products, complete systems, comprehensive consultation and high-class customer service.

By the teamwork of optimised hot melt and thought-out device technology our system modules for your hot melt application offers a solution.

Bühnen, your reliable partner, offers you solutions in ranges of application
from A to Z.