CDM Sp. z o.o.

Dystrybucja folii opakowaniowych, opakowań foliowych do kwiatów i tworzyw sztucznych


Dane kontaktowe:

ul. Cegielniana 7
Polska, 95-054 KsawerówCDM Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w roku 1994 od dystrybucji tworzyw sztucznych. W roku 1996 działalność została poszerzona o dystrybucję folii BOPP.
Obecnie CDM jest wiodącym dostawcą polipropylenowych folii opakowaniowych BOPP i CAST PP dla branży opakowań giętkich w Polsce.

Współpracujemy z wieloma producentami z całego świata i utrzymujemy stany magazynowe w asortymentach i ilościach pozwalających na realizację dowolnego zamówienia.

Zapewniamy naszym Partnerom natychmiastową dostępność zamawianych przez nich folii, co pozwala im zminimalizować koszty zapasów magazynowych. Wykorzystujemy do tego posiadany przez nas znaczny potencjał personalny oraz logistyczny, pracując na terenie nowego, nowoczesnego obiektu produkcyjno – magazynowego w Ksawerowie k/Łodzi.

CDM jest także wytwórcą opakowań giętkich dla producentów kwiatów, doniczkowych roślin ozdobnych oraz świeżych ziół.
Używając linii zgrzewających LEMO, produkujemy wysokiej jakości, zadrukowane opakowania w pakietach dla polskich ogrodników oraz na eksport.


Nasze atuty to: produkty o najwyższej gwarantowanej jakości, pełny asortyment folii i tworzyw oraz własna baza transportu - umożliwiające najkrótsze terminy dostaw, możliwość negocjacji cen bazowych, indywidualnie uzgadniane warunki płatności, doświadczenie, fachowa i kompleksowa obsługa klienta.