CIH Systemy Czyszczące

Środki myjące, chemia samochodowa, urządzenia czyszczące, urządzenia wysokociśnieniowe, zmywarki, zamiatarki, beczki, kanistry, mausery


Dane kontaktowe:

ul. Szarotkowa 87
Polska, 60-175 PoznańPoczątkowo celem Firmy była dystrybucja środków myjących do utrzymania czystości, przeznaczonych do zastosowania przy użyciu profesjonalnych maszyn i urządzeń czyszczących. Wieloletnie doświadczenie jakie zdobyliśmy na rynku pozwala nam wykonywać te czynności na profesjonalnym poziomie. W ofercie Firmy znajdują się preparaty pozwalające utrzymać czystość w warsztatach, myjniach samochodowych, rolnictwie, budownictwie, biurach, szpitalach, szkołach, wielkich halach produkcyjnych - jednym słowem wszędzie tam gdzie wymagana jest bezwzględna czystość i higiena. Dzięki bardzo dobrze rozwiniętej produkcji na życzenie klienta możemy wykonać każdy rodzaj nietypowego środka myjącego. Oferowane przez nas preparaty nie zawierają substancji szkodliwych dla środowiska naturalnego oraz ulegają w pełni biodegradacji. Wszystkie produkty posiadają wymagane w Polsce badania i atesty.

Drugim ważnym filarem działalności CIH Systemy Czyszczące jest dystrybucja urządzeń czyszczących: urządzenia wysokociśnieniowe zimno i gorąco-wodne (mobilne i stacjonarne), zmywarki, zamiatarki, odkurzacze profesjonalne i przemysłowe, szorowarki, wytwornice pary, pulwaryzatory i dozowniki. Oszczędzają czas pracy i pieniądze klientów, a także mają pozytywny wpływ na ochronę środowiska. Do ich budowy użyto wysokiej jakości materiałów, a zastosowania w nich technologia sprawia, że służą klientom bezawaryjnie przez długi czas. Zaopatrzone są w silniki z ochroną termiczną, zasysacie środków myjących, regulatory ciśnienia z funkcją Auto-Stop, nurniki ceramiczne, które znacznie wydłużają żywotność pomp.

Kategorie

1. Wyroby » Wyroby dla motoryzacji