COBA Europe, s. r. o.

Wejściowe maty czyszczące, podłogi antypoślizgowe, maty robocze przemysłowe, gumy przemysłowe w rolkach, maty antyelektrostatyczne, maty dla firm gastronomicznych, podkładki dla sportu, fitnessu i na basen, maty do chowu i hodowli koni i innych zwi


Dane kontaktowe:

ul. Vyšné Kamence 11
Słowacja, 013 06 TerchováCOBA Europe to jedna z najbardziej cenionych firm produkujących i dostarczających maty przemysłowe oraz podłogowych elementów zabezpieczających. Produkty firmy COBA Europe wyraźnie przyczyniają się do podniesienia bezpieczeństwa w użytkowaniu podłóg w pomieszczeniach biznesowych, przemysłowych oraz komercyjnych, w miejscu pracy, a także obniżają lub eliminują ryzyko poślizgu i upadku w pomieszczeniach śliskich i niebezpiecznych.


Początek działalności firmy sięga roku 1966, kiedy to założona została spółka COBA Plastics Ltd. Z produkcji wydruków plastikowych powstała odporna mata robocza PCV, dziś znana pod nazwą COBAmat.

Firma rozwijała się, oferta produktów stale poszerzała, aż powstał samodzielny dział Mattingu. W związku ze stałym rozwojem w firmie COBA Plastics Ltd doszło w roku 2007 do restrukturyzacji i utworzona została spółka COBA Europe Ltd, która do dziś zajmuje się handlem matami i podłogami. Obie spółki są własnością jednej spółki - matki COBA International. W 2011 roku grupa rozszerzona została o firmę COPELY Development Ltd, która zajmuje się produkcją i dystrybucją węży termoplastycznych wysokiej jakości.

Główna siedziba spółki znajduje się w Wielkiej Brytanii. COBA posiada także własne pomieszczenia magazynowe i biurowe w Niemczech, na Słowacji oraz w Północnej Afryce. Wszystkie oddziały mają w ofercie pełen asortyment produktów, co umożliwia im efektywne i szybkie zaopatrywanie rynku. Grupa COBA International zatrudnia łącznie we wszystkich swoich spółkach ponad 300 pracowników.

COBA Europe s.r.o. z siedzibą na Słowacji (w Terchowej niedaleko Żyliny) odpowiada za dystrybucję materiałów dla całej Europy Środkowej nie wyłączając Polski.

Kategorie

1. Wyroby » Wyroby gumowe