Biznes Start

CURTIS Development Sp. z o.o. - Dział Przetwórstwa Tworzyw

Producent zaawansowanych technologicznie wyrobów z tworzyw sztucznych dla branży RTV (obudowy do TV), automotive i innych dla różnych światowych koncernów.


Dane kontaktowe:

ul. Krzywonoś
06-516 Szydłowo, Polska


Szanowni Państwo,

mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę współpracy wraz z korzyściami jakie oferuje swoim Klientom Curtis Development Sp. z o.o.

Nasza firma jest znanym na polskim rynku czołowym producentem m.in. zaawansowanych technologicznie wyrobów z tworzyw sztucznych dla branży RTV (obudowy do LCD TV, Plazma TV, Monitory, itp.) dla różnych światowych koncernów.

Główną działalnością naszej firmy jest przetwórstwo tworzyw sztucznych:
•konwencjonalny wtrysk tworzyw, takich jak: HIPS, PC, ABS, PC-ABS, PP, PE, itp.
•wtrysk w technologii GIT (Gas Injection Technology – wtrysk z gazem – azot N2)
•wtrysk w technologii Heat&Cool, RICH (Rapid Injection Cooling Heating), H-Mold – wszystkie te technologie pozwalają uzyskać wyroby o dużym połysku – tzw. “piano plastic”).
•IML (eng. In-Mold Labeling) – etykietowanie wyrobów w formie – w indywidualnych przypadkach możliwość wprowadzenia tej technologii.

Ponadto oferujemy:
•lakierowanie farbami wodorozcieńczalnymi,
•nadruki wielokolorowe (tampodruk, sitodruk),
•montaż / podmontaż komponentów.

Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy z zakresu oferowanych przez nas usług. Współpracujemy z najlepszymi biurami projektowymi oraz czołowymi narzędziowniami z Polski, Europy i Azji.
Nowoczesny park maszynowy (wtryskarki ENGEL), wykwalifikowany personel oraz wieloletnie doświadczenie w branży przetwórstwa tworzyw mogą przyczynić się do przedstawienia Państwu bardzo atrakcyjnej oferty nie tylko cenowej ale również gwarantującej najwyższą jakość wyrobów i usług. W bardzo krótkim czasie możemy stać się najlepszym dostawcą elementów plastikowych do Państwa firmy.

Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi usługami oraz możliwościami produkcyjnymi.