Centrum Maszyn Parowych 4Vans

Dystrybucja maszyn parowych , myjnia parowa, serwis maszyn parowych


Dane kontaktowe:

ul. Południowa 15 / (biuro 216)
Polska, 71-001 SzczecinCentrum Myjni Parowych 4Vans:

Tradycyjne metody czyszczenia na bazie wody i detergentów oferują tylko powierzchowne efekty, nie pozwalają pozbyć się brudu, który osadza się w głębszych strefach, w porach powierzchni, a więc tam, gdzie bakterie mnożą się najłatwiej i w sposób ciągły. Ponadto zastosowanie detergentów wymaga dużej ilości wody. Zwykle konieczne jest jedno, lub wielokrotne płukanie, zawsze jednak pozostanie na powierzchni część zastosowanych chemikaliów. W przypadku naszych maszyn, strumień pary o wysokiej temperaturze i pod ciśnieniem dociera do materiałów organicznych w głębokich pokładach czyszczonej materii.

Para niszczy mikroby bakterie i roztocza. Martwe organizmy można usunąć za pomocą szczotki, ewentualnie szmatki z mikro włókien, a po takiej operacji nowe zarazki nie znajdując już odpowiedniego podłoża do swojego rozwoju, giną . Jako, że do wytwarzania pary używa się wyłącznie czystej wody, pozostałość operacji ulega w 100% biodegradacji. Czyszcząc gorącym strumieniem suchej pary dywany, kanapy, materace, poduszki, narzuty w sposób znakomity chronimy zdrowie swoje i naszych dzieci ograniczając możliwość powstawania alergii oraz schorzeń dróg oddechowych. Efektywność systemu została udowodniona i potwierdzona przez szereg testów przeprowadzonych przez wyspecjalizowane laboratoria i przez Ministerstwo Zdrowia.
"Maszyny parowe" to nowa generacja urządzeń służących do dogłębnego czyszczenia i dezynfekcji wszelkich powierzchni bez użycia ostrych detergentów.
Serdecznie Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą na stronie :
www.4vans.pl

Kategorie

1. Maszyny » Inne