Cord Gum Plus PPHU

Wyrób technicznych artykułów gumowych


Dane kontaktowe:

ul. Południowa 52
Polska, 62-064 PlewiskaProdukujemy wyłącznie na zamówienie. Realizujemy zarówno całoroczne i długoterminowe zamówienia, jak i pojedyncze, małe partie na doraźne potrzeby Klientów. Dla wielu zamówień wykonujemy formy we własnym zakresie, korzystając z posiadanego warsztatu tokarskiego. W ten sposób obniżamy koszty.
Realizujemy nietypowe elementy i projekty (na podstawie rysunków), również w małych ilościach - próby i prototypy. Opracowujemy własne wzory - po konsultacjach z Klientami.

Pracujemy dla wielu zarówno małych, jak i dużych zakładów. Realizujemy zamówienia przedsiębiorstw z różnych branż. Są wśród nich reprezentanci przemysłu spożywczego, (przetwórnie owocowe, cukrownie, rozlewnie napojów, browary i mleczarnie), przemysłu maszynowego, motoryzacyjnego, stoczniowego (zakłady produkcyjne i remontowe), budownictwa (konstrukcje stalowe, hale, budynki użyteczności publicznej) oraz chemicznego (cementownie). Naszymi Odbiorcami są firmy z całej Polski. Nasze produkty pracują także w urządzeniach na terenie kilku krajów Unii Europejskiej i poza nią.

Kategorie

1. Wyroby » Wyroby gumowe