Cornelius Polska Sp. z o.o.

Dostawca surowców chemicznych: granulaty PVB, plastyfikatory, stabilizatory UV, pigmenty


Dane kontaktowe:

ul. Rzymowskiego 31
Polska, 02-697 WarszawaCornelius to europejski dystrybutor specjalistycznych surowców chemicznych obecny m.in. w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Polsce i Rosji. Firma istnieje od 1935 r., a w Polsce działa aktywnie od 2007 r. (spółkę wg prawa polskiego zarejestrowaliśmy w 2010 r.). Reprezentujemy innowacyjnych dostawców z całego świata, dzięki czemu możemy zaoferować swoim odbiorcom szeroką gamę specjalistycznych produktów i w ten sposób wspomagać nasz wspólny rozwój. Działamy w branży kosmetycznej, spożywczej, farmaceutycznej i przemysłowej.

Cornelius Polska Sp. z o.o. oferuje:
  • granulat PVB
  • plastyfikatory
  • stabilizatory UV
  • antyoksydanty
  • aminy HALS
  • pigmenty fotochromatyczne, termochromatyczne i hydrochromatyczne
  • pigmenty perłowe
Priorytetem firmy Cornelius jest zapewnienie pełnej satysfakcji wszystkim Klientom - potrafimy słuchać Waszych potrzeb i wyprzedzać oczekiwania. W tym celu zatrudniamy najwyższej klasy specjalistów: sprzedawców z szeroką wiedzą techniczną, pracowników ds. obsługi klienta, zaopatrzenia i logistyki, którym na prawdę zależy na zadowoleniu naszych Odbiorców. Rozumiemy, jak skomplikowanym procesem jest tworzenie nowych produktów. Dlatego właśnie stworzyliśmy kilka lat temu własne laboratorium badawcze (Technical, Quality & Regulatory Department), które pomaga naszym klientom w pracy nad nowymi formulacjami oraz zajmuje się kwestiami jakości i dostosowania produktów do wymagań rynku europejskiego. Specjaliści z laboratorium prowadzą też audyty u dostawców Cornelius.

Cornelius jest pierwszym dystrybutorem surowców chemicznych, który wdrożył Kodeks dobrych praktyk w łańcuchu dostaw. Dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować, że zarówno my, jak i nasi dostawcy spełniamy najbardziej rygorystyczne standardy. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć pełne zaufanie do oferowanych przez nas produktów. Naszym celem jest stać się liderem w branży pod względem jakości dostarczanych surowców chemicznych.