Darpin Dariusz Pingot F.H.U.

Specjaliści od schładzania - chillery (wytwornice wody lodowej), agregaty wentylatorowe, chłodnie wyparne, moduły hydrauliczne, pompy ciepła


Dane kontaktowe:

ul. Św. Huberta 47b
Polska, 44-105 GliwiceFirma Darpin istnieje od 1997 roku. Od początku istnienia firmy naszym celem jest specjalizowanie się w chłodnictwie przemysłowym. Zajmujemy się dystrybucją agregatów chłodniczych, wdrażaniem ich u użytkownika, serwisem oraz doradztwem technicznym w zakresie ich optymalnego doboru i eksploatacji. Nasze urządzenia stosowane są do chłodzenia wszelkiego rodzaju maszyn przemysłowych.

Dzięki zastosowaniu rozwiązań naszej firmy jesteśmy także w stanie wykorzystać ciepło odpadowe na potrzeby cieplnej energii użytkowej (np. ogrzewanie pomieszczeń lub wody sanitarnej).

Oferta firmy DARPIN obejmuje między innymi:

  • Wytwornice wody lodowej (chillery)
  • Agregaty wentylatorowe
  • Chłodnie wyparne
  • Moduły hydrauliczne
  • Wykonanie przemysłowych instalacji chłodniczych
  • Pompy ciepła

Projektanci firmy DARPIN służą doradztwem technicznym w rozwiązywaniu najbardziej skomplikowanych zagadnień z zakresu chłodnictwa przemysłowego oraz energooszczędnych systemów chłodniczych tzw. free-cooling, umożliwiających zminimalizowanie kosztów zużycia energii elektrycznej w czasie eksploatacji systemu.

Obecnie dysponujemy listą referencyjną obejmującą około 400 zakładów przemysłowych, w których z powodzeniem działają nasze urządzenia i systemy chłodnicze. Z firmy z 10-letnią tradycją o zasięgu krajowym staliśmy się prężną firmą działająca na rynku międzynarodowym. Kooperujemy z firmami z Niemiec, Austri, Belgii, Dani, Ukrainy, Czech i wielu innych krajów. Z tego powodu na bazie zdobytych doświadczeń, o których mowa powyżej wyrosła nowa firma EVAPCO POLSKA, przedstawiciel światowego koncernu EVAPCO - producenta chłodni wyparnych.

W razie awarii służymy 24 godzinnym serwisem na obszarze całej Polski.

Liczymy, że nasza oferta będzie interesująca również dla Państwa, prosimy o kontakt w celu uzgodnienia spotkania z naszymi specjalistami, których w razie potrzeby niezwłocznie do Państwa delegujemy.

Grono naszych specjalistów pozostaje do Państwa dyspozycji i służy fachowym doradztwem technicznym.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i zapraszamy do współpracy!


Galeria zdjęć