Deffin - Definnitive Innovation

Podajniki, dozowniki, mieszalniki, granulatory, transportery


Dane kontaktowe:

ul. via Allende n°47 z.i. Torrazzi
Włochy, 41122 ModenaDEFINITIVE INNOVATION specjalizuje się w produkcji maszyn i urządzeń do produkcji mieszanek w proszku, granulkach, płynne żelu i paście, dla przemysłu spożywczego, karmy dla zwierząt domowych, chemicznego, farmaceutycznego, budownictwa i oczyszczenia.


DEFINITIVE INNOVATION powstała z idei grupy ludzi z solidnym doświadczeniem kilkudziesięciu lat pracy w zakresie opomiarowania, mieszania, transportu i automatyki przemysłowej, o zasięgu zarówno krajowym jak i międzynarodowym. Umiejętności technicznych i organizacyjnych wspartych przez pakiet finansowania, które mogą zdobyć rynek i czynią naszą firmę idealnym partnerem do rozwiązywania wszelkiego rodzaju problemów w dozowaniu w Państwa zakładzie produkcyjnym.


DEFINITIVE INNOVATION zapewnia nie tylko dozowniki, miksery lub inne komponenty. ODPOWIADAMY NA PAŃSTWA POTRZEBY i realizujemy rozwiązania przy użyciu najwyższych standardów jakości i wydajności. Nasze know-how rozciąga się od przemysłu spożywczego i chemicznego, od cementu do plastiku i obejmuje wszystkie te obszary, których wewnętrzne procesy wymagają, dawkowania, przechowywania, transportu i mieszania.


DEFINITIVE INNOVATION stawia na pierwszym miejscu zadowolenie klientów, które jak wierzymy, jest najlepszą istniejącą formą reklamy, tworzymy partnerstwo do którego dyspozycji wkładamy wieloletnie doświadczenia oraz sprawną i terminową obsługę.