Denzomar

Firma zajmująca się produkcją i dystrybucją płyt uszczelniających, wyrobów gumowych, szczeliw, a także materiałów termoizolacyjnych


Dane kontaktowe:

ul. Troks
Polska, 32-300 OlkuszSerdecznie witamy na stronie internetowej firmy Denzomar, naszą specjalnością są wszelkiego rodzaju wyroby gumowe.
Firma nasza istnieje od roku 1995, odtąd też zajmujemy się produkcją i dystrybucją wszelkiego rodzaju szczeliw technicznych.
Energetyka i przemysł chemiczny to nasi główni odbiorcy
Naszą zaletą jest elastyczność i szybkość działania, to cechy które posiadają firmy pragnące realizować zamówienia klientów mając na uwadze nie tylko zysk ale także zadowolenia i satysfakcję. Nawet przy niewielkich zamówieniach gwarantujemy terminowe dostawy. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu chętnie służymy pomocą we wszystkich sprawach technicznych, nasze szczeliwa charakteryzują się wysoka klasą wykonania i pracą w warunkach zasadowych jak i kwaśnych.
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z informacjami zawartymi na naszej stronie, oferujemy także materiały uszczelniające oferowane produkty są trwałe i spełniają swoje zadanie przez bardzo długi okres pracując w trudnych warunkach, przy doborze materiały służymy pomocą. Jesteśmy pewni, że przedstawiona przez nas oferta obejmująca także wyroby gumowe przyciągnie Państwa uwagę i spełni swoje zadanie w pracy.

Kategorie

1. Wyroby » Wyroby gumowe