Did-Pak Dominik Dziedzic

Pakowarki, zgrzewarki, urządzenia termoformujące, tunele obkurczające


Dane kontaktowe:

ul. Pułaskiego 48/50
Polska, 50-543 WrocławFirma "DID" posiada w pełnej ofercie handlowej pakowarki impulsowe, stałogrzejne (manualne, półautomatyczne oraz automaty) z układami elektromagnetycznymi i pneumatycznymi zapewniającymi stały automatyczny docisk zgrzewadła zapewniający komfort obsługi.

Wykonujemy zgrzewarki liniowe do 1800 mm i kątowe 350x350 mm, pakowarki do grupowania produktów z dwóch rolek oraz automaty przepływowe i urządzenia termoformatujące. Do obkurczania wszystkich rodzajów folii produkujemy nagrzewnice tunelowe z dodatkowym wyposażeniem umożliwiającym tworzenie zestawów z pakowarkami i stołami odbiorczymi.
Posiadamy również w ofercie handlowej Compakty, tzn. pakowarka i tunel na wspólnym łożu również w wersji przemysłowej - przeznaczone do pracy ciągłej.
Dotychczasowym i nowym naszym klientom oferujemy odpłatnie modernizację i remonty urządzeń wprowadzając nowoczesne układy usprawniające starsze rozwiązania konstrukcyjne.

Na wszystkie produkowane urządzenia udzielamy rocznej gwarancji zapewniając serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, dystrybucję materiałów eksploatacyjnych oraz oferujemy dostawy folii termokurczliwej.


Kategorie

1. Maszyny » Maszyny pakujące