Domfloor Jolanta Smoszna

Zajmujemy się montażem i sprzedażą, m.in. paneli podłogowych, paneli ściennych, drzwi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zaufaniu firma została wyłącznym dystrybutorem w kraju ekskluzywnych mebli ogrodowych Grosfillex


Dane kontaktowe:

ul. Tomaszkowice 461
Polska, 32-020 WieliczkaFirma Domfloor z wieloletnim doświadczeniem zajmuje się montażem i sprzedażą paneli podłogowych, paneli ściennych, drzwi, mebli ogrodowych, podłóg drewnianych, a także wszelkich akcesorii. Domfloor w swoim asortymencie posiada, m.in. panele kronopol, panele quick step, panele balterio, panele krono original, a także wiele innych produktów znanych producentów podłóg, paneli. Dzięki zaufaniu i kontaktom firma została wyłącznym dystrybutorem w kraju ekskluzywnych mebli Grosfillex. Wysoka jakość usług, profesjonalizm przy doborze, indywidualne podejście do klienta, pasja tworzenia to wartości, którymi Domfloor szczyci się najbardziej. Dla klienta to pewność, że firma doradzi, wybierze i sprowadzi wszystkie najpotrzebniejsze do domu produkty.

Wybrane produkty:

Listwa progowa aluminiowa A70 o szerokości 60mm:
Listwy anodowane są idealne dla klientów, którzy preferują stylowy wystrój wnętrz oraz stawiają na trwałość i elegancję. W prezentowanej grupie profili listew znajdują się takie, które umożliwiają estetyczne łączenie powierzchni płaskich, a także powierzchni o różnych wysokościach. 

Panele podłogowe dąb alpejski AC4 8mm krono original variostep narrow:
Panele podłogowe Krono Original® w wersji Variostep Narrow charakteryzują się wyjątkowo wygondym rozmiarem 123mm szerokości. Dodatkowo czterostronna micro V-fuga sprawia, że parkiet wygląda wyjątkowo atrakcyjnie, zarówno w pomieszczeniach współczesnych jak i tradycyjnych. Prosty montaż, łatwe utrzymanie podłogi to kolejne zalety paneli.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy Domfloor na naszej stronie lub w naszym sklepie stacjonarnym w Wieliczce.

Kategorie

1. Wyroby » Wyroby budowlane